Bidenovo ministerstvo zahraničia spúšťa globálnu kampaň proti pro-life, prorodinným skupinám nielen v USA, ale aj v OSN -

Bidenovo ministerstvo zahraničia spúšťa globálnu kampaň proti pro-life, prorodinným skupinám nielen v USA, ale aj v OSN


23. februára 2024
  Krátke správy

Vyzerá to tak, že súčasná americká Bidenova administratíva plánuje použiť nový pojem v znení „právne regresívny na umlčanie a potlačenie pre nich nepohodlných názorov. Bidenova administratíva plánuje vyšetrovať, zastrašovať a umlčovať v prvom rade odporcov potratov, klimatickej hystérie a homosexuálnej/trans agendy, to znamená, že sa zameriava aj na katolícku Cirkev v USA, ktorej konzervatívne krídlo odmieta potraty či homosexuálnu a trans agendu.

Americký prezident Joe Biden
zdroj: snímka obrazovky/youtube.com

Americké ministerstvo zahraničia minulý týždeň zverejnilo správu „Equity Action“ s plánmi na boj proti tomu, čo nazýva ako „právne regresívne hnutia“. Za také považuje pro-life a prorodinné organizácie, odporcov klimatickej hystérie ako aj organizácie, ktoré sa kriticky vyjadrujú voči homoagende. Za právne regresívne organizácie dnes Bidenova administratíva označuje napríklad Family Watch International, ADF International, Heritage Foundation a C-Fam.

Bidenova administratíva sa čoraz častejšie uchyľuje k zastrašovacej taktike. Túto potom používa aj v správach, ktoré sledujú a monitorujú aktivity pro-life a pro-rodinných organizácií nielen v USA, ale aj v OSN, pričom Bidenova administratíva vrelo podporuje sorosovské nadácie, ktoré podporujú potraty či homosexuálnu agendu.

Bidenova administratíva teraz nariaďuje americkému ministerstvu zahraničia „konzultovať a spolupracovať so zahraničnými vládami, multilaterálnymi a regionálnymi organizáciami a občianskou spoločnosťou prostredníctvom podujatí, vyhlásení a inštitucionálnych mechanizmov, ako je napríklad Istanbulský protokol, s cieľom bojovať proti nárastu globálneho antisemitizmu, islamofóbie, nábožensky, rasovo a etnicky motivovaného násilného extrémizmu, homofóbie či transfóbie.

Plán tiež nariaďuje vytváranie „Women’s Leadership Network“ zložených z feministických aktivistiek a novinárok, pretože tie dokážu „lepšie porozumieť, bezpečnejšie identifikovať a bojovať proti odmietaniu rodovej rovnosti, s usmerneniami pre zamestnancov ministerstva o inkluzívnych konzultáciách“. V boji proti „právne regresívnym hnutiam“ zaviedla Bidenova administratíva aj pojem „zatlačenie“, pričom tento pojem bol prvýkrát použitý v kontexte Organizácie Spojených národov v reakcii na pro-life politiku Trumpovej administratívy.

V posledných rokoch došlo z americkej strany ku koordinovanému úsiliu vylúčiť „právne regresívne“ skupiny z OSN. Niektoré organizácie podporované Európskou úniou zašli tak ďaleko, že žiadali, aby bola z OSN vylúčená akákoľvek organizácia označená ako antiprávna. O tom, ktoré organizácie sú antiprávne samozrejme rozhodovali vo Washingtone.

USA už v minulosti využívali a aj dnes využívajú mediálny nátlak voči krajinám, ktoré odmietajú plniť ich predstavy kritiky „diktátorských prístupov, spôsobov a sklonov“, pretože tie bránia rozvoju občianskej spoločnosti. To, čo momentálne robí Bidenova administratíva je však prejavom najhrubšej diktátorskej zlovôle. Snažia sa nedemokraticky a protiprávne umlčať všetky názory, ktoré sú voči Bidenovej administratíve kritické. Na druhej strane hysterický tlak Bidenovej administratívy je svedectvom, že dnes sa už americkým elitám nedarí.

Dúfajme, že v najbližších voľbách v USA sa americkým prezidentom stane Donald Trump, Bidenova administratíva konečne politicky skončí a časť sprofanovanej americkej politickej gerontokracie odíde konečne do politického zabudnutia. Samozrejme, v čele so svojím duševne a intelektuálne zmäteným prezidentom, ktorý padá na schodoch, stráca orientáciu na otvorenom pódiu a so svojím synom je namočený do množstva korupčných škandálov.

BK

Zdroj: LifeSiteNews, titulný ilustračný obrázok, zdroj – snímka obrazovky/youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní