Takmer päť rokov väzenia za to, že sa postavili proti zabíjaniu nenarodených -

Takmer päť rokov väzenia za to, že sa postavili proti zabíjaniu nenarodených


15. mája 2024
  Krátke správy

Včera, v utorok 14. mája 2024, utrpela povesť americkej justície opäť ďalšiu nepríjemnú ranu.

Lauren Handyová, americká bojovníčka za všeobecné právo na život bola odsúdená na 57 mesiacov väzenia. Rozsudok bol vydaný – ako zdôrazňuje portál Life News – kvôli politizácii ministerstva spravodlivosti, ktorá nadobúda počas Bidenovho prezidentovania čoraz obludnejší charakter. Pseudokatolík Biden je zástancom zabíjania nenarodených deti až do okamihu narodenia, no napriek tomu existujú v USA aj v katolíckej Cirkvi tajtrlíci, ktorí mu stále vyjadrujú svoju podporu.

Zdroj: snímka obrazovky/youtube.com

Ak by bola Lauren Handyová environmentálna aktivistka alebo ľavičiarka a protestovala by rovnakým spôsobom ako protestovala proti potratovým klinikám, dostala by možno malú pokutu alebo pokarhanie. Keďže však Bidenova administratíva dala zelenú rôznym environmentálno-antiklerikálno-sodomským premotivovaným exponentom, ktorí sa zmocnili postov v štátnej správe a administratíve, nastalo obdobie prenasledovania všetkých, ktorí s Bidenovou administratívou nesúhlasia.

Bidenovskí úradníci presadzujú maximálne tresty, aby zastrašili pokojných pro-life Američanov, ktorí uplatňujú len svoje právo na slobodu prejavu. Handyová je katolíčka so sociálnym cítením a dlhodobo podporovala protesty proti vraždeniu nenarodených detí. Ďalším z odsúdených jej aj John Hinshaw, ktorého probidenovskí sudcovia odsúdili na 20 mesiacov za mrežami, pričom už 9 mesiacov strávil vo vyšetrovacej väzbe na samotke.

Bidenovská administratíva, ktorá podporuje potratový priemysel sa snaží zúrivo umlčať prolife hnutie v USA. Vyvíja enormný tlak voči všetkým protestom, čo je svedectvom skutočnosti, že sa už začínajú obávať rastúceho odporu. Každá akcia totiž vyvoláva reakciu a proliferov sa im jednoducho nepodarí umlčať.

Útlak, ktorí títo probidenovskí tajtrlíci vyvíjajú, sa pokojne môže obrátiť proti nim. Možno bude stačiť len to, že Biden prehrá v novembrových prezidentských voľbách a naspäť sa dostane Trump, ktorý začne s politickými čistkami. Aj keď je pravdepodobné, že najvyššie postavení probidenovskí exponenti trestnému stíhaniu uniknú, stredné kádre také šťastie mať nemusia. Útlak a zneužívanie zákona sa totiž vždy vypomstia, nepomôžu ani krvavé peniaze potratového priemyslu.

Celkovo dnes čelí federálnym trestným obvineniam v USA viac ako10 zástancov pro-life hnutia. Pritom personál spomenutej kliniky Washington Surgi-Clinic stále vykonáva čiastočné potraty a po neúspešných potratoch nechávali živé deti nezákonne umrieť, čo je v rozpore aj s dnešnými už značne zdegenerovanými americkými zákonmi. Nik zo zamestnancov kliniky však nebol odsúdený a dokonca sa neinicializovalo ani žiadne trestné stíhanie.

BK

Zdroj: Life News, titulný ilustračný obrázok, zdroj – snímka obrazovky/youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Mária Magdaléna de’ Pazzi, panna a rehoľníčka

O Matke nášho Vykupiteľa

Sexualita ako subjektívny zážitok alebo ako súčasť objektívneho poriadku? O dvoch nezmysloch súčasnej liberálnej feministickej teológie

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, II. časť