Írska speváčka na Eurovízii: „Som čarodejnica!“ -

Írska speváčka na Eurovízii: „Som čarodejnica!“


9. mája 2024
  Krátke správy

Speváčka z Írska, prezentujúca sa ako čarodejnica, so satanistickým vystúpením a textom piesne, obsahujúcim „zaklínadlá“, postúpila do finále najprestížnejšej hudobnej súťaže v Európe – Eurovision Song Contest.

Zdroj: fb Old Oak

31-ročná írska „queer“ speváčka Bambie Thug postúpila v utorok večer do finále Eurovision, ktoré bude v sobotu. Nový írsky premiér Simon Harris jej už pogratuloval. Írsko sa obzvlášť teší, keďže táto krajina vyhrala prestížnu súťaž až 7-krát, no od roku 2018 nebolo schopné postúpiť do finále – až teraz.

Lenže jej predstavenie už bolo úplne otvorene satanistickým rituálom. V prvom rade o sebe Bambie Thug na tlačovej konferencii prezradila, že je „queer“ a následne odporným diabolským ťahavým škrekľavým hlasom dodala: „a som tiež čaaarodejnicááá“ (veď posúďte sami: https://www.youtube.com/watch?v=fhggYpECJkQ).

S výzorom polo-monštra sa nachádzala počas predstavenia v kruhu sviečok, ktoré pohybom ruky „čarodejnícky zapálila“ a priamo pod jej nohami sa skvel pentagram. Britská spravodajská stanica GB News:

Na začiatku svojho vystúpenia bola obklopená sviečkami a zdalo sa, že vykonáva „démonický rituál“, než sa k nej na pódiu pridal mužský tanečník s intenzívnym make-upom a umelými zubami.“

Nasledoval viac škrekot ako spev. Sama „speváčka“ sa priznala, že text jej „piesne“ obsahoval „niekoľko zaklínadiel“.

Ako sa dnes Írsko mohlo kvalifikovať do finále, tak to nepochopím“, napísal jeden užívateľ na sieti X (bývalý Twitter).

Moldavsko nepostúpilo s krásnou Nataliou Barbuovou, ktorá podala ohromujúci výkon a namiesto nej postúpila osoba prezentujúca sa ako čarodejnica, ktorá uctieva satana?“, čudoval sa ďalší a iný poznamenal:

Írska speváčka predviedla satanistický rituál. Toto je choré!“ Štvrtý dodal:

Postúpila čarodejnica (doslova), ktorá polovicu piesne preškriekala a popritom vyvolávala démonov…

No nie všetci boli z jej vystúpenia zhrození. Iní prispievatelia, naopak, prejavovali neskrývané nadšenie:

Toto vystúpenie nie je len Eurovízia, JE VIAC AKO EUROVÍZIA. KORUNUJTE ČARODEJNICU!“ Ďalší pridal:

Bolo to jedno z najlepších vystúpení, aké sme kedy videli na pódiu EUROVÍZIE!!! KORUNUJTE ČARODEJNICU! !!! DUBLIN 2025.

A podobné komentáre pokračovali:

Od nenávisti k tejto piesni som sa dostal k zamilovaniu sa do vystúpenia a Bambie… KORUNUJTE ČARODEJNICU #eurovision #eurovision2024.“ Ďalší dodal:

Toto je prvýkrát, čo som sa cítila tak povznesená nad vystúpením v Eurovízii, že som spontánne začala plakať; Írsko, Bambie Thug ťa urobila hrdým. KORUNUJTE ČARODEJNICU!!!“

A ešte jeden komentár na záver: „Je mi to ľúto, ale Írsko má totálny potenciál na víťazstvo. Toto predstavenie je DOKONALÉ. Korunuje čarodejnicu.

V istom írskom kostole medzitým púšťali Frankensteina – plátno bolo natiahnuté priamo pred oltárom! Miestni biskupi tiež nedávno pobúrili veriacich, keď si pozvali neslávneho pro-homo jezuitu P. Jamesa Martina SJ, aby im dal prednášku „ako stavať mosty“ k homosexuálom, queer a ktovie čomu ešte.

A queer čarodejnica Bambie Thug by ich pritom bez rozmýšľania roztrhala svojimi (umelými?) železnými zubami.

Kto sa v roku 2024 ešte opováži tvrdiť, že čarodejnice boli len „nevinné bylinkárky“?! Ony samy ukazujú priamo na svetových pódiách čo sú – a čo vždy boli zač – nevesty satanove.

MG

Zdroj: BBC, GB News, Mirror, Joe McClane youtube, titulný ilustračný obrázok, zdroj – fb Old Oak


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Mária Magdaléna de’ Pazzi, panna a rehoľníčka

O Matke nášho Vykupiteľa

Sexualita ako subjektívny zážitok alebo ako súčasť objektívneho poriadku? O dvoch nezmysloch súčasnej liberálnej feministickej teológie

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, II. časť