Komentujúci na zahraničných webových portáloch upodozrievajú z atentátu na premiéra SR zahraničné tajné služby -

Komentujúci na zahraničných webových portáloch upodozrievajú z atentátu na premiéra SR zahraničné tajné služby


16. mája 2024
  Krátke správy

Ľudia sa pozastavujú nad tým, že sa atentát stal na politika, ktorý dlhodobo vzdoruje predlžovaniu vojny na Ukrajine, či ilegálnej migrácii.

Slovenský premiér R. Fico
zdroj: flickr.com / European Council

Toto sa stane, keď európski politici stoja so svojím ľudom namiesto USA,“ píše komentujúci na youtubovom kanáli novín The Times. „Až takto hlboko môže klesnúť krajina, ak na ňu vyhrážky nezaberajú. Dávajte si na seba pozor, pán Orbán!“ uvádza iný.

Na youtubovom kanáli americkej stanice ABC News si komentujúci všimli, že Róbert Fico „odmietol posielať peniaze Ukrajine“, či že „bol proti ilegálnej migrácii“. Skritizovaná bola potom predovšetkým jeho ochranka. Iný diskutujúci sa však mužov v sakách zastal s tým, že jeden z nich ihneď „položil svoju ruku na útočníkovu ruku“, čím mu znemožnil presnejšie namierenie po prvom výstrele.

Na youtubovom kanáli britskej pronárodnej spravodajskej stanice GB News si komentujúci servítky pred ústa nedávali:

Americká NATO demokracia opäť v akcii?“ pýtal sa jeden. Iní dopĺňali:

Tento si dovolil odmietnuť návrh Svetovej zdravotníckej organizácie a financovať Ukrajinu…“

Za týmto zločinom stoja západné štáty.“

Bol proti posielaniu zbraní na Ukrajinu a proti miešaniu sa tam Západu a preto, že povedal, žeby sa Kyjev mal dožadovať mieru, bolo jasné, že nezostane nepotrestaný.“

Zahanbiť sa však nenechali ani diskutujúci pod videom vládou financovanej britskej spravodajskej stanice Channel 4:

Verím, že toto by sa mohlo stať v akejkoľvek európskej krajine, ktorá si dovoľuje spochybňovať naratív.

„(Za týmto stoja) CIA a jej obvyklí priatelia.“

Tak toto sa stane, keď je nejaký vodca národa skeptický ohľadom Svetovej zdravotníckej organizácie a Svetového ekonomického fóra!“

Keďže tento premiér stál za odmietnutím zločineckej zmluvy WHO o pandémii, vyšetrovaním špinavých korupčných akcií MMF v súvislosti s pandémiou a v neposlednom rade odmietol účasť na proxy vojne USA a Ruska na Ukrajine, americké čierne operácie museli na tomto mieste obnoviť demokraciu!!“

Mossad? NATO? alebo CIA?“

Hodnoty EÚ na plné obrátky… najlepší spôsob, ako umlčať lídra, ktorý obhajuje mierové rokovania medzi Zelenským a Putinom.

Diskutujúci na facebookovej stránke francúzskej spravodajskej stanice BFMTV (francúzska „TA3“) mali taktiež veľmi podobné názory. Mohla to byť podľa nich „správa“ pre tých, ktorí „nepodporujú plán proti Rusku“. Francúzi si všímajú, že premiér Fico „je proti vyslaniu vojsk na Ukrajinu“ (čo je v krajine vďaka Macronovi horúca téma), že je „nepriateľom č. 1 pre NATO“ a preto atentát „nie je prekvapivý“. I ďalší užívateľ v incidente vidí „ruky CIA“, pretože je slovenský premiér „príliš blízko Rusku“ a veľa komentárov obviňuje z útoku NATO.

Hoci útok spáchal 71-ročný spisovateľ z Levíc menom Juraj Cintula, netreba ani úplne opomenúť fakt, že podľa odtajnených záznamov, CIA minimálne v 50. rokoch skutočne testovala možnosť „riadiť ľudské myslenie“ a „manipulovať duševný stav a zmenu funkcií mozgu pacientov“ – https://sk.wikipedia.org/wiki/Projekt_MKULTRA . Mohla si takto vychovať aj nejaké „spiace bunky“?

MG

Zdroj: youtube The Times, youtube ABC News, youtube GB News, Channel 4, fb BFMTV, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / European Council


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a modlitba svätého ruženca

Kardinál Burke v prejave na Kolégiu sv. Tomáša Akvinského: Revolúciu podporujú zvnútra Cirkvi aj tí, ktorí sú povolaní pásť stádo!

Harrison Butker – športovec a tradičný katolík – predniesol reč, ktorá šokovala spohanštenú Ameriku

Možný zázrak v Lurdoch? Takmer úplne slepej žene sa vrátil zrak