Argentína: Dve lesbické matky mučili a zavraždili svoje dieťa -

Argentína: Dve lesbické matky mučili a zavraždili svoje dieťa


7. decembra 2021
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Veľký rozruch v Argentíne spôsobila správa o vražde 5-ročného chlapca lesbickým párom jeho „matiek“. Tie sa stali známe tým, že ho vodili na pro-potratové a LGBT pochody, kde tvorili mediálne prezentovanú trojicu. Fotografie a videá na internete síce ukazujú usmiateho malého Lucia, avšak pri bližšom spätnom skúmaní boli pozorovateľné modriny na jeho tvári a znehybnenosť ruky v dôsledku zlomených prstov. O celom prípade písal na svojom twitterovom účte argentínsky politológ a odborník na rodovú problematiku Agustin Laje.

Rovnakú správu v ten istý deň zverejnila na Twitteri pro-life organizácia Partido Celeste Provida. Upozornila aj na početné zranenia na tele dieťaťa, pričom zdôraznila, že hoci „malo zlomeniny, známky bitia a bolo mučené, progresívcom to nevadilo. Pokrytci.“

Malý Abel Lucio Dupuy zomrel 26. novembra v Santa Rosa – hlavnom meste stredoargentínskej provincie La Pampa. Po kolapse ho previezli do miestnej nemocnice, no pre mnohopočetné poranenia tela a vnútorných orgánov, ako aj pre vnútorné krvácanie, ho už lekári nedokázali zachrániť. Pitva odhalila veľa starých stôp po popáleninách od cigariet a uhryznutiach.

Chlapcova matka Magdalena Espósito Valienteová a jej partnerka Abigail Páezová, aktivistky hnutia LGBT, už boli zatknuté pre podozrenie z vraždy. To všetko v čase, keď ešte stále prebieha súd lesbického páru s biologickým otcom malého Lucia, Christianom Dupuyom o otcovské práva. Chlapcov otec sa zrejme snažil dostať svojho syna z rúk lesbického páru, avšak márne.

Podľa miestnych médií klinická anamnéza preukázala, že obe ženy chlapca medzi decembrom 2020 a marcom tohto roka opakovane týrali, no nič nenasvedčuje tomu, žeby sa súdny systém o vec zaujímal. Rovnakou záhadou zostáva ľahostajnosť pokrokových spoluaktivistov z LGBT hnutia, ktorí predsa na pochodoch a iných aktivitách museli vidieť chlapcove poranenia, ktoré sú pozorovateľné z filmového záznamu a fotografií. Alebo sa stalo toto týranie verejným tajomstvom, ktoré nemohlo byť vyšetrované len preto, aby to náhodou nepoškodilo idealizovaný obraz LGBT hnutia a celkovú liberálnu propagandu?

Hnutia za život zvolalo prostredníctvom Twitteru obyvateľov Argentíny, aby si 3. decembra pripomenuli na námestiach po celej krajine, zavraždenie tohto dieťaťa zapálením sviečky a tichou spomienkou. Zavraždený chlapec sa stal symbolom liberálneho pokrytectva, ktoré neustále hovorí o diskriminácii a útlaku, poukazujúc na druhých, avšak utajuje a kryje ohavnosti vo vlastných radoch.

BM

Zdroj: KAI, titulný obrázok – Pixabay


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

List predsedovi KDH, Milanovi Majerskému

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista