Známy írsky spevák: „Taylor Swiftová robí na svojich koncertoch satanistické rituály a nikto si to ani neuvedomuje!“ -

Známy írsky spevák: „Taylor Swiftová robí na svojich koncertoch satanistické rituály a nikto si to ani neuvedomuje!“


29. februára 2024
  Krátke správy

Spevák slávnej írskej skupiny z 90. rokov s názvom Boyzone, Shane Lynch, obvinil najväčšiu spevácku superstar dneška, Taylor Swiftovú z toho, že na svojom turné vykonáva pred zrakmi divákov tajné satanistické rituály a „nikto si to ani neuvedomuje“.

Lynch svoje „bizarné“ obvinenie vyslovil pre írsky magazín Sunday World a správu prebral aj britský bulvárny denník Daily Mail. 47-ročný Ír, ktorý je podľa vlastných slov „znovuzrodeným baptistickým kresťanom“, pre magazín uviedol:

Keď sa pozriete na viacerých umelcov, mnohí z nich na javiskách predvádzajú satanistické rituály pred 20-tisíc ľuďmi bez toho, aby si to tí uvedomili, alebo to rozpoznali.

Zdroj: youtube.com

Súčasťou týchto hudobných „satanistických rituálov“ majú byť podľa Lyncha ohne, ktoré často horia, či šľahajú v prítomnosti toho ktorého speváka na javisku. Tieto „ohnivé obrady“ sú často doplňované aj rôznymi desivými maskami na tvárach účastníkov. Shane Lynch pokračuje:

Dokonca aj Taylor Swift – jedna z najväčších umelkýň sveta; sledujete niektoré z jej predstavení a ona tam koná dva, alebo tri rozličné démonické rituály s pentagramami na zemi. Na svojom javisku robí všetky možné veci. Ale pre mnohých ľudí je to len umenie a takto to vnímajú, žiaľ.

Ír v nečakanom prehovore pokračoval a uviedol, že prestal počúvať hip-hop a grime (hudobný štýl z Británie) kvôli „zlu“ a „skrytým satanistickým posolstvám“ zakomponovaným v tóninách týchto skladieb. Daily Mail k tomu dodáva:

Počas „evermore“ časti turné Eras má Taylor (Swiftová) na sebe plášť, zatiaľ čo so svojimi sprievodnými tanečnicami tancujú s lampiónmi.“

Táto časť teda skutočne pripomína akýsi čarodejnícky, či pohanský rituál.

34-ročná Taylor Swiftová je považovaná za najväčšiu spevácku hviezdu dneška. Niektoré jej piesne na YouTube ďaleko prekračujú počet 3 miliárd (!) zhliadnutí. Zatiaľ vyhrala 14 cien Grammy, čo je podľa niektorých názorov hudobná obdoba Oscarov (napríklad Beyonce ich však získala 32).

Ale ani skupina Boyzone Shauna Lyncha neboli žiadne béčka. Ich najznámejšiu skladbu „No matter what“ spozná azda každý, kto si ju pustí. „No matter what“ sa stala piesňou roka 1998 a na YouTube má dnes slušných 84 miliónov zhliadnutí.

O tom, že hudobný priemysel je vo všeobecnosti presiaknutý satanizmom, sme svojho času napísali aj samostatný článok: https://christianitas.sk/hudobny-priemysel-je-presiaknuty-satanizmom/

MG

Zdroj: Daily Mail, titulný ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com

***

Staňte sa členom Fatimského Apoštolátu!

Dostanete od nás ako časopis Spojenectvo s Máriou ako dar.

Členovia Fatimského Apoštolátu (FA) však okrem dvojmesačníka dostávajú tiež rôzne sväteniny – medailóny, brožúrky, plakety a podobne. A navyše – za členov FA sú odslúžené sv. omše a tiež sa zvlášť za nich a za nimi spísané úmysly modlia Služobnice Ducha Svätého počas celonočných adorácií, konaných v kláštore každú druhú noc.

Členstvo vo Fatimskom Apoštoláte je dobrovoľné, fatimský apoštol ho potvrdzuje svojím súhlasom a zasielaním pravidelného príspevku vo forme milodaru. Rovnako tak sa však môže fatimský apoštol kedykoľvek rozhodnúť zrušiť svoje členstvo, čo oznámi buď písomne alebo telefonicky.

Pridajte sa teda k našim pravidelným podporovateľom a staňte členmi Fatimského Apoštolátu – prihlásiť sa môžete na tel. čísle 02/222 00 777.

Svojím členstvom vo Fatimskom Apoštoláte tým najlepším spôsobom podporíte v týchto neľahkých časoch fungovanie Nadácie Slovakia Christiana, ako aj portálu Christianitas.sk a ich neúnavnú snahu o zachovanie nemenného učenia Cirkvi.

Ďakujeme!


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní