Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury -

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury


28. mája 2024
  Video

Kde sa vzala, tu sa vzala… a napľula nám do očí. Liberálna demokracia so vznešenými definíciami o voľnosti, zmierlivosti, zhovievavosti a tolerancii sa zákonite vždy obrátila a obráti na totalitu.

Neveríte? Tak vám to dokážeme.

K liberálnej Francúzskej revolúcii s heslami sloboda rovnosť a bratstvo sa hrdo hlásia slobodomurári, komunisti, socialisti aj novodobí demokrati. Daňou za tieto krásne prázdne heslá boli státisíce a státisíce nevinných obetí.

Akékoľvek pochybnosti o týchto historických faktoch vyvráti renomovaný historik PhDr. R. Malý a zároveň podrobne vysvetlí, prečo liberálna Francúzska revolúcia nepriniesla začiatok éry tolerancie. Dokáže, že bola dielom zločinu a barbarstva. Postupne prejde aj ďalším historickým vývinom a odpovie tiež na otázku, odkiaľ sa vzala myšlienka, že potrat je ľudské právo a aký vplyv mala na vývoj sexuálna revolúcia z roku 1968.

Dedičom Francúzskej revolúcie bol aj ďalší myšlienkový systém, ateistický komunizmus, o ktorom nám doktor Malý ozrejmí pár neuveriteľne prekvapivých historických faktov a dostane sa k súčasnosti a rozoberie, prečo je pre katolíka prijateľná demokracia, avšak koncept liberálnej demokracie zákonite musí úplne odmietnuť a zavrhnúť. Na túto „poslednú“ otázku odpovie PhDr. R. Malý v nasledujúcej kratšej druhej časti, ktorú pre vás chystáme na budúci týždeň.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Sv. Benno z Meissenu, biskup a apoštol polabských Srbov

Duch Svätý nás posilňuje a teší

Protirečenia ľavicovo-liberálneho myslenia alebo Hitparáda slniečkárskej hlúposti

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť