Francúzsko prijalo nový zákon: Každý, kto kritizuje mRNA vakcíny, môže ísť teraz za to až na 3 roky do väzenia -

Francúzsko prijalo nový zákon: Každý, kto kritizuje mRNA vakcíny, môže ísť teraz za to až na 3 roky do väzenia


20. februára 2024
  Krátke správy

Francúzsko na čele s miláčikom lóží Emmanuelom Macronom pokračuje dôstojne v tradícii svojej revolúcie. S výkrikom „Sloboda, Rovnosť, Bratstvo“, práve tak ako ich jakobínski predkovia, sa rozhodli francúzski zákonodarcovia potlačiť elementárnu slobodu a prijali bizarný zákon, ktorý bude sankcionovať kritiku štátom nanúteného farmaceutického produktu a liečby. Nikoho by zrejme neprekvapilo, keby neskôr prijali aj zákon postihujúci kritizovanie teórie o vplyve človeka na klimatické zmeny, alebo nakoniec aj kritiku evolučnej teórie. Systémovú logiku by to určite malo.

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com

Francúzsky parlament v uplynulých dňoch schválil novelu článku 4 zákona o „boji proti sektárskym tendenciám“, ktorá zavádza trest odňatia slobody až do troch rokov a pokutu 45 000 eur pre každého, kto kritizuje určitý štátom schválený farmaceutický produkt alebo liečbu.

Toto legislatívne opatrenie bolo ironicky a s určitou skepsou, ktorá sa zaiste skvele zabáva nad „slobodou“ a sladkou „demokraciou“ v slobodomurárskej republike 21. storočia, komentované poslancom za stranu Les Patriots (Vlastenci) Florianom Philippotom:

Pozmeňujúcim a doplňujúcim návrhom spoločnosti Pfizer.

Ergo, ak chcete meniť zákony, založte si koncern. Alebo, pokiaľ ste pravý demokratický truhlík a všetkému tomu humbugu ešte veríte, tak posielajte do parlamentu svoje podnety k zákonom zo svojho bytu. Najlepšie potrubnou poštou. Určite ich schvália.

Kritické skúmanie liečebného postupu, na ktorom zaiste len tak náhodou nejaké nadnárodné koncerny zarobili miliardy eur, sa tak novelou zákona posunulo do polohy založenia, obhajoby a propagácie nebezpečnej sekty. Samozrejme nie slobodomurárskej lóže, to by potom museli zavrieť polovicu francúzskeho parlamentu. Výroky jednej z predkladateliek zákona Brigitte Lisolovej naznačujú, odkiaľ fúka vietor:

Po kríze s Covidom-19, protestných hnutiach proti verejným inštitúciám aj lekárom, a objavení sa slávnych anti-vaxerov, agentúra Miviludes (francúzska vládna agentúra poverená pozorovaním a analýzou fenoménu kultových hnutí a koordináciou vládnej reakcie voči nim, pozn. red.) zaznamenala prudký nárast počtu prípadov, ktoré sú často spojené práve s témou liečby, starostlivosti a zdravia. Bolo naliehavé navrhnúť zákon, ktorý definuje skutočný zločin.“

Týmto opatrením bola stanovená štátna medicínska pravda, a v neposlednom rade zabezpečená beztrestnosť aj pre výrobcov a distribútorov mRNA vakcín, nad ktorými sa na oboch stranách veľkej atlantickej mláky sťahujú súdne mračná. Francúzsko, ako už toľkokrát v dejinách, sa opäť ukázalo predvojom pokroku. Keďže mRNA vakcíny schválil, nakúpil a propagoval štát ako správnu, či dokonca jedinú správnu liečbu, nutne musia byť dobré. A ten kto to spochybňuje alebo navádza ľudí na odpor je – zločinec a sektár. Čo na tom, že tieto vakcíny môžu v skutočnosti škodiť:

https://standard.sk/571841/vedec-ondrej-halgas-s-nanocasticami-po-ockovani-mrna-vakcinami-to-vobec-nie-je-tak-ako-sa-verejnosti-hovorilo

Keby tak išlo podobný zákon prijať aj na Slovensku! To by bola pre mnohých úľava, že? Napríklad pre politikov, ktorí hlásali, že „vakcína je sloboda“, alebo pre kňazov, ktorí hlásali, že „vakcína je nádej“.

Francúzska vláda odôvodňuje prijatie zákona aj motívom, ktorý na Slovensku dobre poznáme – chce zastaviť dezinformácie. Teda tie cudzie, samozrejme. Len tak mimochodom pre tých, ktorí by si mysleli, že niečo také je možné len v lóžovom Francúzsku: podnet, motív a formulácia novely zákona sa zhoduje s niektorými bodmi novej zmluvy o boji s pandémiami medzi Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a vládami štátov. Takže Francúzsko nie je mimo, je naopak veľmi „in“ a opäť prvé.

V novom zákone sa dokonca aj súkromné nabádanie (čiže nie verejná kritika) na odmietnutie, či odpor voči terapeutickému a profylaktickému ošetreniu, ako je očkovanie, môže trestať odňatím slobody na jeden rok a pokutou do výšky 15 000 eur. Táto reštrikcia je uplatniteľná aj na propagátorov takej liečby, ktorá je alternatívna k štátom a koncernmi dohodnutej forme „liečby“.

Pasáž v novele znie:

Nabádanie na zanechanie alebo zdržanie sa terapeutického alebo profylaktického lekárskeho ošetrenia sa trestá odňatím slobody na jeden rok a pokutou 15 000 eur, ak je toto zanechanie alebo zdržanie sa prezentované ako prospešné pre zdravie cieľových osôb, hoci v skutočnosti, podľa lekárskych usmernení, by mohlo byť zjavne škodlivé pre fyzické alebo psychické zdravie pacientov, berúc do úvahy stav, ktorým trpia.

No nie je tá demokracia sladká?

BM

Zdroj: bnn, La Nuova Bussola Quotidiana, techarp.com, Le Point, titulný ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Švajčiarsky biskup Bonnemain čelí kritike za to, že sa zúčastnil pohrebu biskupa Huondera, organizovaného Kňazským bratstvom svätého Pia X.

Narodenie a raný život Panny Márie

Oslava a úcta k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu v Cirkvi (Trinásta časť)

Komisia biskupov EÚ (COMECE) pokračuje vo svojej propagandistickej jazde: Vydala novú brožúrku o pozitívach EÚ a jej rozširovaní