Herečka Jane Fondová opäť perlila: „Zlí, bieli muži spôsobili klimatickú krízu“ -

Herečka Jane Fondová opäť perlila: „Zlí, bieli muži spôsobili klimatickú krízu“


30. mája 2023
  Krátke správy

Známa hollywoodska herečka Jane Fondová vie, aké sú príčiny klimatickej krízy. Obvinila z nej – citujeme – „zlých bielych mužov“.

Ilustračný obrázok, zdroj: facebook Jane Fonda

Čím je staršia, tým väčším množstvom múdrostí zásobuje svet! Herečka Jane Fondová sa už blysla rečami o tom, že „… Covid-19 je darom od Boha pre ľavicu, ktorý musí byť správne využitý, aby Joe Biden porazil Donalda Trumpa.

Ďalej sme sa od dcéry Henryho Fondu dozvedeli, že existuje „jednoduchý spôsob, ako si poradiť s prolife aktivistami“ a s tým, čo môžu ženy urobiť, aby mali kontrolu nad svojím telom a tým spôsobom je „vražda“. Áno, to naozaj povedala a dokonca aj v televíznom vysielaní pred miliónmi divákov!

Okrem toho ohúrila názorom, že „najlepším zriadením pre svet je – komunizmus“. Herečka je známa sympatiami k extrémnej ľavici, aj keď paradoxne ona sama – podobne ako klimatická aktivistka Gréta Thunbergová – strávila celý život v tvrdom kapitalizme.

V súčasnosti je veľkou podporovateľkou potratov plne vyvinutých detí, hnutí LGBT aj BLM a, samozrejme, ochraňuje klímu. Podľa jej najnovších vyjadrení za problémy v tejto oblasti môžu predovšetkým „bieli muži“, a keďže herečka je o tom naozaj presvedčená, vyzvala zároveň, aby boli hneď aj uväznení!

Herečka predniesla túto výzvu na slávnom filmovom festivale v Cannes s tým, že situácia je naozaj vážna a za klimatickú krízu je zodpovedný aj rasizmus. „Je to tragédia, ktorú musíme zastaviť, musíme tých mužov zatknúť, všetci sú to muži, ktorí za tým stoja.“

Pozn. redakcie: Ak by sme katastrofické predpovede o klimatickej kríze brali vážne, museli by sme povedať, že herečke naozaj pálilo na hlavu priveľa slniečka…

MM

Zdroj: Fox News, ilustračný obrázok, zdroj – facebook Jane Fonda


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Žili v Pompejach kresťania? O slávnom slovnom štvorci (trochu) inak

Iránsky prezident v OSN: „Svet očakáva moslimského spasiteľa a on už je medzi nami“

Podpora udavačstva zo strany nemeckej vlády pripomína pomery v Tretej ríši a bývalej NDR

Slovo kňaza alebo Ako sa nepomýliť pri volebnej urne