„Už se perou, už se perou“ – Medzi feministkami a transgendermi v Paríži to iskrilo… -

„Už se perou, už se perou“ – Medzi feministkami a transgendermi v Paríži to iskrilo…


19. apríla 2024
  Krátke správy

V Paríži to začalo iskriť medzi radikálnymi feministkami a transgendermi. Dve aktívne radikálne feministky – Marguerite Sternová a Dory Moutotová (obe sympatizujú aj s lesbizmom) napísali knihu Transmánia, v ktorej sa nelichotivo vyjadrujú na adresu transgenderov.

Marguerite Sternová a Dory Moutotová
zdroj: snímka obrazovky/youtube.com

V tejto knihe obe radikálne feministky reagujú na násilnú agendu trans lobby, ktorá má negatívny vplyv v prvom rade na ženy. Stáva sa totiž smutnou skutočnosťou, že muži, ktorí sa označujú za ženy, vyhrávajú ženské športové súťaže, transgenderoví radikáli presadzujú zjednodušenie lekárskych experimentov na deťoch s cieľom zmeniť im pohlavie, devianti označujúci sa za ženy a transgenderov vtrhávajú do ženských šatní, či toaliet. Navyše podľa oboch autoriek je neprijateľné, že transgenderi odmietajú diskusiu a nesúhlas s ich predstavami považujú za „prejav nenávisti a transfóbie voči nebinárnym jedincom“.

Obe autorky teda poukazujú na neprijateľné sociálne dopady agresívnej trans ideológie, ktoré sa čoraz viditeľnejšie prejavujú vo svete športu, medicíny, vzdelávania či v kultúrnom a masmediálnom priestore. Lenže medzi francúzskymi politikmi a predstaviteľmi mestských zastupiteľstiev má transgenderová ideológia, násilne pretláčaná z USA, silné pozície a tak jeden z parížskych zástupcov primátora Emmanuel Grégorie zaútočil v médiách voči Marguerite Sternovej a Dory Moutotovej. Požaduje stiahnutie reklamných plagátov na knihu oboch autoriek, ktorá vyšla v apríli tohto roku a tento cieľ sa mu podarilo aj presadiť.

Emmauel Grégoire sa mohol spoľahnúť na starostku Paríža Annie Hidalgovú, ktorá je tiež nadšenou podporovateľkou transgenderovej lobby. Na sociálnej sieti podarená dvojica filotransgenderov vychrlila množstvo príspevkov, v ktorých okrem iného odznelo: „Transfóbia je zločin“, „V našom meste nie je miesto pre nenávisť voči trans hnutiu“ či „Paríž nie je výkladnou skriňou nechutnej antitransgenderovej nenávisti“.

V rozhovore pre Le Parisien Grégoire povedal:

Som šokovaný tvrdeniami na plagáte, že transgenderender ideológia preniká agresívne do všetkých sfér spoločnosti. To, čo autorky prezentujú, je prejavom čistej nacistickej transfóbie a ide o konšpiračnú teóriu. Nechápem, ako sa takýto plagát mohol v Paríži dostať do ulíc a verejného priestoru. Autorky považujem za nechutné transfóbky.“

Marguerite Sternová Grégoireovi poradila, „aby sa vysporiadal zo svojou frustráciou ako dospelý a počkal, kým ho hystéria neprejde“.

Feministky však ťahali za kratší koniec. Spoločnosť JD Decaux v Paríži, ktorá knihu propagovala, totiž stiahla svoje plagáty a uviedla, že sa „ospravedlňuje všetkým, ktorých mohli tieto plagáty uraziť a že si neuvedomili, že tieto plagáty sú v rozpore s ich politickou chartou“. Naopak, spokojní s rozhodnutím boli na americkej ambasáde, pretože pre Bidena a Demokratov predstavujú transgenderi chránený druh.

Obe feministické autorky potom obvinili Grégoirea z toho, že je „tmárom, ktorý chce umlčať akékoľvek kritické myšlienky, že nevie čo robí a že konal pod tlakom 15 najznámejších francúzskych trans asociácií, ktoré sa spoliehajú na taktiku obťažovania a vyhrážania“.

Ukazuje sa, že to, čo feministickým aktivistkám nedokázali slušne vysvetliť katolíci alebo muži všeobecne – že agresívne ľavičiarske experimentovanie s civilizačnými hodnotami nakoniec povedie k spoločenskej degenerácii, im arogantne vysvetlili a dokázali práve transgenderi, ktorí nemilosrdne s oboma feministkami v mediálnom priestore zatočili (zatiaľ len v mediálnom priestore). Zaskočené feministky si uvedomili, že im nepomohla ani argumentácia, že v minulosti boli aktivistkami hnutia Femen, stúpenkyňami potratov, členkami environmentálneho hnutia a pod. U transgenderov už naveky získali punc nenávistných transfóbiek, a to je, zdá sa, len začiatok.

Takže, aby sme to zhrnuli – v skratke LGBT sa nám objavuje zaujímavé napätie a zábavné trhliny. Tí, ktorí sa skrývajú za písmenom T (transgender) už začali tie, ktoré sa skrývajú za písmenom L (lesbian) označovať za „krajnú pravicu“, tí ktorí sa ukrývajú za G (gejovia) sú z rozporov v LGBT zdesení a citlivo plačú a tí, ktorí sa skrývajú za B (bisexuáli) sú zaskočení a ticho, pretože sa asi nevedia rozhodnúť, na ktorú stranu sa majú pridať. A to ešte v tejto vydarenej partii LGBT chýbajú písmená N a P, za ktorými sa v budúcnosti môžu ukrývať zatiaľ odmietaní nekrofili a pedofili.

No bez ohľadu na to, či v skratke pre označenie rôznych druhov deviantov bude nakoniec viac písmen ako značiek prvkov v Mendelejevovej tabuľke, nezostáva mi nič iné, len popriať deviantom veľa tvorivých síl, elánu a rozhodnosti v ich črtajúcom sa ideologickom vnútornom zápase.

Nesmú sa však báť existujúcich rozporov a názorového pnutia, lebo ako hovorí známy český liberálny a modernistický duchovný otec Tomáš Halík: „Co je bez chvění, není pevné…“ a za svoje ideály musia byť ochotní podstúpiť aj krvavé obete, pretože ako pre zmenu hovoril svojho času sovietsky spisovateľ súdruh Nikolaj Ostrovskij (vo svojom diele Ako sa kalila oceľ): „Oceľ sa kalí v ohni a charakter v boji za ideály“.

BK

Zdroj: pch24.pl, titulný ilustračný obrázok, zdroj – snímka obrazovky/youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Mária Magdaléna de’ Pazzi, panna a rehoľníčka

O Matke nášho Vykupiteľa

Sexualita ako subjektívny zážitok alebo ako súčasť objektívneho poriadku? O dvoch nezmysloch súčasnej liberálnej feministickej teológie

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, II. časť