Švédske knižnice organizujú hodiny maznania malých detí a transvestitov -

Švédske knižnice organizujú hodiny maznania malých detí a transvestitov


22. novembra 2022
  Krátke správy

Čo za rodičov sem dá svoje dieťa? Čudovali sme sa už pri minulej správe o tom, že v Berlíne sa otvárajú dve homosexuálne škôlky. To sme však ešte nevedeli, čo sa deje v mimoriadne progresívnom Švédsku!

Ilustračný obrázok, zdroj: fb Stadsbiblioteket i Malmö

V knižniciach po celej krajine sa rozbehla akcia s názvom Maznanie s drag queen, ktorá sa verejnosti predkladá ako akcia pre rodiny s deťmi na podporu čítania, tolerancie a inklúzie.

Len vysvetlíme našim nekultúrnym a veci neznalým čitateľom, že pod pojmom „drag gueen“ sa tu chápe muž oblečený do ženských šiat, samozrejme s mejkapom, parochňou, falošnými mihalnicami a pod., imitujúci ženu, často inej ako heterosexuálnej orientácie.

Podstatou celej akcie je, že počas vyhradených hodín sa v knižniciach títo muži hrajú s malými deťmi, tancujú spolu a „skúmajú sexuálne témy“. Podľa slov riaditeľky jednej z knižníc v meste Malmö si tu tieto „drag queens“ pozývajú každých pár mesiacov už niekoľko rokov a vníma to ako prospešné podujatie.

Inšpirovali sa vraj v USA, kde tieto akcie organizujú už od roku 2015 a ich cieľom je „hravou formou zmeniť tradičné ponímanie sexuality“. Inými slovami povedané – zmiasť malé deti natoľko, aby sa pridali k LGBT komunite.

Nie každý rodič je však z podobných podujatí nadšený a ako informoval švédsky rozhlas, jedna z knižníc bola nútená maznanie s „drag gueens“ zrušiť kvôli vyhrážkam na sociálnej sieti.

Riaditeľka knižnice v Malmö sa však nezľakla, akciu nezrušila, ale na podujatie pre deti vo veku 2 až 7 rokov prizvala radšej ochranku.

MM

Zdroj: The Guardian, ilustračný obrázok, zdroj – fb Stadsbiblioteket i Malmö


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista

Nadužívanie a zneužívanie slova „láska“ v Cirkvi ako duchovný kastračný nástroj proti katolíckej bojovnosti