Pro-pedofilní aktivisti na LGBT pochode v Kolíne -

Pro-pedofilní aktivisti na LGBT pochode v Kolíne


27. júla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

LGBT/trans revolúcia neúnavne postupuje ďalej, drviac všetko, čo jej stojí v ceste prezentujúc novšie a novšie myšlienky, za ktoré chce bojovať. Po novom začínajú okrem homosexuálov a transgender podivínov požadovať svoje „práva“ už aj… pedofili.

Správu priniesol portál Reduxx prevádzkovaný feministickou neziskovou organizáciou, ktorá v poslednom čase zisťuje, že najväčším nepriateľom žien už nie sú kresťania, ale LGBT/trans/queer a najnovšie už i stúpenci ideológie pedofílie. Reduxx uvádza svoje zistenia, podľa ktorých sa LGBT pochodu v Kolíne zúčastnili i pro-pedofilní aktivisti.

Podľa príspevku na portáli K13online sa členovia pedofilnej komunity s názvom Krumme-13 zhromaždili na LGBT pochode 2. júla a vyvesili vlajku predstavujúcu hrdosť „osôb, ktoré sú priťahované neplnoletými“. Reduxx šokujúco pokračuje:

Skupina používa skratku LGBTIQ+P a požaduje „oficiálne začlenenie pedofilov“ do hnutia LGBT. Krumme-13 pri opise symboliky ich vlajky hovorí, že farby „spájajú pedo-, hebe- aj parteno-/efebofilov“, čo sú sexuálne parafílie, ktoré rozlišujú preferované vekové rozpätia pre sexuálnych zneužívateľov. Modré a ružové pruhy vo vlajke, ktoré symbolizujú sexuálny záujem o mladých chlapcov a mladé dievčatá, zodpovedajú pruhom zobrazeným na vlajke pride transgender.

Skupina na pochode v Kolíne tiež niesla transparenty, ktoré vyzývali na ukončenie „cenzúry“

organizácie queer.de, ktorá sa zasadzuje za „rozličnosť názorov v rámci LGBT komunity“.

Krumme-13 spolu s ďalšími nemeckými zástancami sexuálneho zneužívania detí vyzývajú na zahrnutie pedofílie ako chránenej „sexuálnej identity“ v súlade s článkom 3 nemeckého základného zákona, ktorý zakazuje diskrimináciu na základe určitých charakteristík vrátane rasy a pohlavia,“ uvádza ďalej feministický portál.

Pedoaktivisti na svojich fórách už teraz plánujú veľké akcie počas budúcoročných „pochodov hrdosti“ po celom Nemecku. „K13online vyzýva nemeckú pedofilnú scénu, aby sa akýmkoľvek spôsobom aktívne zapojila do (demonštrácií) komunít LGBTIQ+(P),“ píše sa na ich stránke.

Pedoaktivisti prichádzajú tiež s akýmsi svojským právnym rámcom, čo to pedofília vlastne podľa nich je, a prečo by mala byť ochraňovaná nemeckými zákonmi. K13online na svojom portáli „argumentuje“, že „pedofília je nezávislá sexuálna identita, a preto ju musí chrániť aj článok 3,“ ďalej uvádza, že prevažná väčšina pedofilov „nepácha žiadne zločiny“, a teda ich sexuálna príťažlivosť sa v zásade nelíši od homosexuality alebo dokonca heterosexuality. Aktivisti požadujú, aby bola „pedofilná sexuálna identita chránená pred diskrimináciou, kriminalizáciou, vylúčením a prenasledovaním,“ podľa nemeckých základných zákonov.

Na čele Krumme-13 stojí pedofilný lobista Dieter Gieseking, ktorý podal Bundestagu celkovo tri petície, v ktorých vyzýva členov politických strán SPD (Socialisti), FDP (Slobodná demokratická strana) a Zelených, aby odsúhlasili pozmeňujúci a doplňujúci návrh k článku 3 nemeckých zákonov o rovnosti, ktorý by chránil pedofíliu ako „sexuálnu identitu“.

Gieseking prezentuje svoju kampaň ako snahu brániť „práva detí“ a chrániť „sexuálne menšiny“ pred diskrimináciou. Dve posledné petície predložené vláde boli podané 14. februára 2021.

V rozhovore pre program Veto z roku 2018 Gieseking opakovane hovoril o pedofílii ako o „romantickom vzťahu“ a trvá na tom, že deti môžu zvádzať dospelých. „Na fórach a podľa mojich skúseností sa často stáva, že napríklad chlapec vo veku 12 rokov skutočne iniciuje vzťah,“ uviedol okrem iného bez hanby. Ako príklad uviedol Holandsko, ktoré je priekopníkom v zavádzaní pro-pedofilných zákonov. Podľa neho „dozrel čas“, aby sa podobné zákony začali uplatňovať aj v Nemecku:

To je len súčasný „Zeitgeist“ (duch doby), minulé štúdie ukázali mnohé výhody (sexu s deťmi) pre deti… Problémom je, že vznikli organizácie na ochranu obetí a ochranu detí a tie ovplyvnili tzv. mainstreamové médiá…

Podľa profesora Alarica Naudého, ktorého portál Reduxx oslovil, ide o nebezpečné myšlienky:

Dieter Gieseking… úprimne verí, že pedofili majú právo znásilňovať deti, pokiaľ s tým dieťa súhlasí. Samozrejme vieme, že deti s takým niečím nemôžu súhlasiť, ale toto je základný kameň pedofilného hnutia.“

Dr. Naudé je profesorom na Suwon University v Južnej Kórei, kde sa zameriava na spoločenské vedy a lingvistiku. Vo februári vydal Naudé výskum kritický voči „pro-pedofilnej“ charitatívnej organizácii Prostasia, no tento článok bol z The British Journal of Sociology and History narýchlo vymazaný po tom, čo sa organizácia sťažovala. Odvtedy sa Naudé verejne vyjadruje k pokusom o „normalizáciu“ pedofílie v akademických a spoločenských inštitúciách.

Gieseking presúva vinu na organizácie na ochranu detí za vytváranie stigmy, čo je jasný vzorec, ktorý vidíme u organizácií zameraných na pedofíliu, ako sú NAMBLA, PIE, Prostasia a B4UACT. V ich očiach nie je nikdy na vine pedofil, vždy je to spoločnosť, ktorá je krutá, keď bráni znásilneniu detí,“ uzatvára profesor Naudé.

MG

Zdroj: reduxx.info, titulný obrázok – foxnews.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“