Prečo 5? -

Prečo 5?


2. júla 2024
  Video

Milí čitatelia portálu Christianitas.sk, prečo je číslo 5 také vzácne?

Hoci nie na vysvedčení, ale predsa je Panne Márii veľmi blízke, pretože je to číslo, ktoré sa spája s fatimskými sobotami. Praktizovanie 5 fatimských sobôt, pričom náplňou je zúčastniť sa sv. spovede, prijímania, modlitby sv. ruženca a urobiť si 15-minútové rozjímanie o jednotlivých tajomstvách sv. ruženca dokáže odčiniť urážky a rúhania páchané voči Najsvätejšiemu Srdcu Panny Márie. Existuje totiž 5 hlavných druhov urážok a rúhaní voči Jej milujúcemu Srdcu. Viac sa o tom dozviete v prvých dvoch minútach nášho videa.

Azda nie je človek, ktorý by nepoznal Fatimu a azda nie je veriaci, ktorý by pochyboval o pravosti zjavení, ktoré sa udiali vo Fatime. Zaujímavé však je, že práve zázrak tzv. tancujúceho Slnka na oblohe s prítomnosťou minimálne 70-tisíc ľudí opísali v roku 1917 mnohé noviny po Európe, a to dokonca aj slobodomurárski žurnalisti píšuci pre ne, ktorí do Fatimy prišli s cieľom zosmiešniť ju a vrátili sa späť so zmyslom pre vieru a pre Boha.

V časoch blížiacej sa ďalšej vojny je fatimské posolstvo pre veriacich posilnením a nádejou. Čo presne sa udialo v portugalskej Fatime, a ktorí to boli presne vedci, ktorí potvrdili „zázrak“? To sa dozviete v dnešnom videu, k sledovaniu ktorého vás týmto pozývame.

A. Kulanová


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Hnutie Emauzy potvrdilo o zakladateľovi, že Abbé Pierre, idol liberálneho katolicizmu bol sexuálnym násilníkom. Dodajme: aj obhajcom LGBT a heretikom

Poľsko: Šikanovanie Cirkvi liberálmi narastá – Dvom progresívcom vadilo zvonenie z kostola a sudca ho zakázal

Firma John Deere upúšťa od podpory agendy LGBT, rodovej rovnosti a gender. Konzervatívni zákazníci ju začali bojkotovať

Pierre Teilhard de Chardin ako symbol šírenia bludov v modernej Cirkvi