Nemecko: Imigranti znásilnili utekajúcu Ukrajinku, odchádza preto na východ -

Nemecko: Imigranti znásilnili utekajúcu Ukrajinku, odchádza preto na východ


17. marca 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Mladú Ukrajinku, ktorá utiekla z rodnej krajiny do Nemecka, tam znásilnili dvaja imigranti z Afriky, Tunisan a Nigérijčan. Po tejto tragédii sa rozhodla vrátiť do Poľska.

K znásilneniu malo dôjsť 6. marca na hotelovej lodi s príznačným názvom Oscar Wilde v Düsseldorfe. Loď je v súčasnosti využívaná ako ubytovanie pre utečencov. Okrem platiacich hostí žilo v tom čase na lodi približne 25 utečencov. Nemecký časopis Bild v utorok komentoval udalosť nasledovne: „Utiekla z Ukrajiny v strachu z Putinových bômb, teraz uteká z Nemecka v strachu pred násilníkmi.“ Novinári sa v rámci zisťovania okolností jej odchodu z Nemecka dozvedeli, že odchádza do Poľska, pretože „v Nemecku sa necíti bezpečne“.

Denník píše, že páchateľmi činu sú dvaja muži z Tuniska a Nigérie (vo veku 37 a 26 rokov). Obaja mali mať ukrajinské pasy. Polícia v tejto veci začala vyšetrovanie. Jednou z otázok, na ktoré musia oficiálne úrady odpovedať polícii, je fakt, ako Afričania získali ukrajinské pasy. Ako a s koho prispením?

Pozoruhodným zostáva tiež fakt, že migranti, ktorých výskyt na poľských hraniciach bol v minulom polroku interpretovaný ako zúfalý politický komplot zo strany bieloruského prezidenta Lukašenka, sú teraz poľskými a slovenskými úradmi púšťaní bez akýchkoľvek problémov (a dokonca bez rúšok) na územie Európskej únie.

Vznikajú oprávnené otázky, či už teraz nepredstavujú títo migranti, predtým tak statočne zadržiavaní poľskými pohraničníkmi, čo nezabudli vždy zdôrazniť konzervatívne sily v Poľsku, nebezpečenstvo pre demokratickú Európu, ako nám to bolo prezentované? Už nie sú Lukašenkovým baranidlom do pevne stráženej hranice EÚ, ktoré má vo svojej perfídnosti narušiť pokojný život euroobčanov?

Aj na území Bratislavy sa teraz hojnejšie potulujú príslušníci afrických etník, ktorých výskyt je možné pozorovať najmä v súvislosti s migráciou ukrajinských utečencov. V lokalite Hlavnej stanice a jej okolí bol miestnymi obyvateľmi a cestujúcimi pozorovaný zhustený výskyt africkej populácie, ktorý časovo koliduje s utečeneckou krízou z Ukrajiny.

Vyvstávajú otázky: Ako sú kontrolovaní utečenci z Ukrajiny? Ako to, že štátni príslušníci afrických republík majú ukrajinské pasy? Ako je postarané o bezpečnosť ukrajinských žien a detí?

V súvislosti s faktom, že medzi utekajúcimi ukrajinskými ženami sú ľavicovými a liberálnymi úderkami šírené propagačné letáky, týkajúce sa propagovania možnosti umelých potratov (s podporou Nórskych fondov), je nutné sa pýtať: Rátajú dopredu mimovládne organizácie so znásilnením ukrajinských žien a dievčat orientálnymi a africkými migrantmi a preto im iniciatívne ponúkajú svoje potratové služby?

Odpoveď na tieto otázky nám zrejme prinesie až budúcnosť. Pokiaľ bude slobodná…

BM

Zdroj: PCH24, PAP, titulný obrázok – piqsels.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2