Kardinál Müller v rozhovore pre Fatima TV: „Nový svetový poriadok je nová forma vykorisťovania, Boh je láska“ -

Kardinál Müller v rozhovore pre Fatima TV: „Nový svetový poriadok je nová forma vykorisťovania, Boh je láska“

Anna Kulanová
9. mája 2023
  Video  

Redaktorka Anna Kulanová z Fatima TV pri stretnutí s kardinálom Müllerom mala možnosť pýtať sa bez obmedzení a tak to naplno využila a položila Jeho Eminencii otázky, ktoré by sa určite chceli spýtať aj mnohí z vás, či už členovia nášho Fatimského Apoštolátu, alebo iní sledovatelia nášho youtubového kanálu Fatima TV.

A kardinál Müller odpovedal úplne otvorene na mnohé otázky, z ktorých vyberáme ak príklad: Ako je možné, že Svätý Otec František povyšuje na kardinálov biskupov, ktorí otvorene pretláčajú LGBT agendu idúcu proti cirkevnému Magistériu a apoštolskej tradícii?; Prečo pápež František obmedzuje tradičnú omšu?; Prečo chváli iné náboženstvá? a tiež: Ako máme rozumieť tvrdeniu pápeža Františka, opätovne vysloveného v Desiderio Desideravi, ktoré Tridentský koncil už dávno vyhlásil za hodné exkomunikácie?


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.