Fatima TV: Slovo „kresťanská“ v názve politickej strany nestačí, dávajte si pozor, koho naozaj volíte! -

Fatima TV: Slovo „kresťanská“ v názve politickej strany nestačí, dávajte si pozor, koho naozaj volíte!

Anna Kulanová
6. júna 2023
  Video

Vdp. Marián Kuffa zo Žakoviec vo svojom dnešnom príhovore načne najaktuálnejšie otázky a odpovedá na ne ako vždy, sebe vlastným spôsobom: otvorene a jasne, bez príkras. Diváci sa okrem iného dozvedia: Koho voliť? Čo konkrétne povedali pápeži Lev XIII. a Ján Pavol II. o voľbe kresťanských zástupcov v parlamente, na čo si dať pri tom pozor? Prečo v mnohých krajinách, v ktorých získavajú liberáli značný vplyv, začína demokracia vyzerať ako totalita a pod.

Zaujímavý je tiež jeho komentár k priebehu jeho stretnutia s liberálnou poslankyňou J. B. Cigánikovou. Na úvod však začne tak trochu s vtipom – na príklade ľudožrútov nám totiž predvedie absurditu tzv. liberálnej „morálky“. Viac už však videu na Fatima TV!

***

Portál Christianitas.sk svojim čitateľom odporúča:

Kniha Plinia Corrêu de Oliveiru Revolúcia a Kontrarevolúcia bola po prvýkrát publikovaná ešte v apríli 1959, a po vyše šesťdesiatich rokoch a mnohých prekladoch do svetových jazykov ju má napokon k dispozícii aj slovenský čitateľ. Uvedená práca vychádza z pevného historického a filozofického predpokladu: z nevyhnutnosti dodržiavať Kristov zákon nielen jednotlivcami, ale aj štátmi a všetkými spoločenskými vrstvami.

V roku 1960 Plinio Corrêa de Oliveira založil Sociedade Brasileira de Defesa de Tradição, Familia e Propriedade (Brazílska spoločnosť pre ochranu tradície, rodiny a vlastníctva) – organizáciu, ktorá sa neskôr rozšírila do mnohých krajín celého sveta pod názvom TFP (Tradition, Family, Property – Tradícia, rodina, vlastníctvo) a inšpirovala v mnohom aj katolíckych aktivistov na Slovensku, ktorí už od roku 2016 obhajujú kresťanské hodnoty.

Uvedenú knihu si môžete objednať na adrese:
https://www.christianashop.sk/prof–plinio-oliveira-revolucia-a-kontrarevolucia/

V našom eshope si však môžete objednať vo výraznej zľave aj ďalšie zaujímavé tituly –
viac informácií na našej stránke christianashop.sk/.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal