Biden zvoláva nový samit, s cieľom očkovať svet proti covidu -

Biden zvoláva nový samit, s cieľom očkovať svet proti covidu


20. apríla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Pokiaľ si niekto myslel, že covidová propaganda, ktorá bola nakrátko prerušená propagandou ohľadom vojny na Ukrajine, nás už definitívne opúšťa, tak sa mýlil. Strašidlo vírusu, ktoré sa tak dokonale osvedčilo pri manipulácii masami, bolo len odložené do šuplíka. Ten sa zrejme začne, po zovšednení a opotrebovaní ukrajinskej témy znovu otvárať, aby národy náhodou nenadobudli pocit, že je už všetko v poriadku, a že z klesajúcej životnej úrovne, treba viniť politikov.

Príkladom ostatným vládcom ide sám americký líder Joe Biden, hviezda sociálnych sietí, neustále hľadajúca ten správny scenár, ktorý mu evidentne buď niekto ukryl, alebo ho sám stratil. Najnovšie vyzýva svetových vodcov, aby sa stretli 12. mája na druhom svetovom samite ohľadom ochorenia Covid-19, s cieľom „prijať nové záväzky a priniesť riešenia na zaočkovanie sveta“.

Samit zdvojnásobí naše spoločné úsilie o ukončenie akútnej fázy pandémie Covid-19 a pripraví nás na budúce zdravotné hrozby,“ dodal Joe Biden. Netreba preto zahadzovať rúška, najmä tie esteticky hodnotné, dámske, či politicky korektné s vlajočkami (unisex), lebo svetoví lídri majú pre nás nachystané v súvislosti so starými aj novými „pandémiami“ určite rôzne prekvapenia. Bude sa dokonca „zdvojnásobovať“, ako povedal starý pán, takže sa máme na čo tešiť.

Spojené štáty, ako predseda prvého covido-samitu v septembri minulého roka, spoluorganizujú nadchádzajúce stretnutie na Belize spolu s Nemeckom, ktoré predsedá G7, Indonéziou, ktorá predsedá G20, a Senegalom ako predsedníckym štátom Africkej únie.

Hostitelia „vyzývajú svetových lídrov, členov občianskej spoločnosti, mimovládne organizácie, filantropov a súkromný sektor, aby prijali nové záväzky a priniesli riešenia na očkovanie sveta, záchranu životov už teraz a budovanie lepšej zdravotnej bezpečnosti – pre všetkých, všade.“ To skutočne na ukončenie sanitárnej diktatúry príliš nevyzerá, skôr na jej upevnenie a väčšiu globalizáciu.

Biely dom uviedol, že samit okrem iných „záväzkov“ bude zdôrazňovať „vakcináciu“ ako aj „nasadenie testov a liečby, najmä pre najrizikovejšie skupiny obyvateľstva“.

Medzitým však údaje CDC a vlády Spojeného kráľovstva otvorene uvádzajú, že vakcíny proti Covid-19 sú nielen neúčinné pri prevencii a prenose, ale zároveň rýchlo strácajú schopnosť ochrany pred ťažkým ochorením alebo smrťou, pričom predstavujú značné riziko. To však neznamená, že nemôže prísť nový vírus a vakcíny proti nemu už budú určite účinné a bezpečné. A určite ich spropagujú opäť dôveryhodné osobnosti politického, kultúrno-spoločenského a cirkevného života.

BM

Zdroj: Life Site News, titulný obrázok – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry