V USA získal cenu Odvážna žena biologický muž -

V USA získal cenu Odvážna žena biologický muž


14. marca 2023
  Krátke správy

Zdravý rozum, dovidenia! V USA získal najvyššie ocenenie pre ženy, ktoré preukážu výnimočnú odvahu, hrdinstvo a vodcovské schopnosti – biologický muž.

Zdroj: youtube.com

Nelogické? To je úplne jedno. Keď môžu muži vyhrávať súťaže v rýdzo ženských športoch a získavať korunku krásy v súťažiach Miss, prečo by sme nezašli ešte ďalej, do ešte väčších absurdít? Tak si povedali v Bielom dome a prvá dáma Spojených štátov, Jill Bidenová, pri príležitosti Medzinárodného dňa žien udelila cenu s názvom „Odvážna žena“ – biologickému mužovi z Argentíny, ktorý si dnes hovorí Alba Rueda.

Je to transgender žena, ktorú vyhodili zo školy, prišla o pracovné príležitosti a odmietla ju rodina. Ale kým čelila týmto výzvam, pracovala na ukončení násilia a diskriminácie voči LGBT komunite v Argentíne,“ zaznelo pri udeľovaní cien bez bližšieho vysvetlenia, či vyhadzov zo školy a práce nezažil muž napríklad preto, lebo chcel navštevovať dámske toalety. A či ho rodina náhodou neodvrhla preto, lebo jeho matka odmietla v jeho prípade uznať iné pohlavie ako to, ktoré videla na vlastné oči pri jeho pôrode.

Vyznamenanie sa až do tohto roku udeľovalo, pochopiteľne, iba ženám, ale ako vidíte, doba pokročila, sme moderní, sme korektní, sme inkluzívni, a prišiel čas tlieskať aj vtedy, keď si po „ženskú“ cenu príde muž.

Ministerstvo zahraničia USA vysvetlilo tento bizarný fakt tým, že vyznamenanie „Odvážna žena“ patrí ženám v celej ich rozmanitosti. A jedným z odtieňov ženskej rozmanitosti je, ako ste už iste pochopili, aj to, že žena je vlastne – muž…

MM

Zdroj: Fox News, ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část