Týždeň na Slovensku -

Týždeň na Slovensku

Mária Magotsová
4. júna 2022
  Politika Spoločnosť


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Premiér Heger vie, ako riešiť koaličné spory – ministri musia ísť na dovolenku. Krajniak sa už očkovať nenechá, lebo sa tu klame. Pardon, dezinformuje. U Slovákov pribúdajú závažné poškodenia zdravia. Prečo asi? Vakcíny na opičie kiahne máme nakúpené, nová pandémia môže prísť. A čo nové na fronte? Prezidentka Čaputová v nepriestrelnej veste ďaleko od bojovej línie.

Zdroj: facebook Richard Sulík

Matovič a Sulík opäť v sebe

Vláda sa na jeseň možno rozpadne. Nielen mnohí Slováci v to dúfajú, ale naznačil to aj minister financií a tieňový premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť problém pri zostavovaní štátneho rozpočtu. Matovič ho vraj nedokáže zostaviť bez toho, aby zvýšil dane. Minister hospodárstva Richard Sulík mu odkázal, že v tom prípade by si mal nájsť inú prácu. Do hádok zasiahol oficiálny premiér Eduard Heger, ktorý oboch ministrov poslal na dovolenku. Áno, v čase, kedy máme šialenú infláciu a neuveriteľné zvyšovanie cien je toto najlepšie riešenie pre celé Slovensko.

Minister Krajniak priznal dezinformovanie o očkovaní

Minister Krajniak je nielenže sklamaný z farmaceutických firiem, on je doslova veľmi, veľmi sklamaný z toho, ako sa u nás, na Slovensku, dezinformovalo o očkovacej kampani a ako tá tretia dávka vakcíny na omikron nezaúčinkovala tak, ako podľa „odborníkov“ mala. Podrobnejšie o tom píšeme v tomto článku. Ak sa po týchto slovách člena vlády ešte niekto niekedy nechá v nejakej očkovacej kampani očkovať, potom hovoríme – komu niet rady, tomu niet pomoci…

A zachytili ste, že v Španielsku sa rieši škandál s tým, že viac ako 2 200 ľudí si zaobstaralo (teda zrejme kúpilo), falošný doklad o očkovaní? Bol medzi nimi aj biochemik a šéf veľkej farmaceutickej firmy PharmaMar…

Zdroj: pixabay.com

Závažné poškodenia po proticovidových vakcínach pribúdajú…

Slováci nahlásili Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv už 11 073 podozrení na nežiaduce účinky v súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu. Ústav z toho vyhodnotil 1 694 prípadov ako závažných a až 1 035 prípadov má na svedomí vakcína Comirnaty od spoločnosti Pfizer.

U očkovaných sa objavili kolapsy, straty vedomia, trombózy, anafylaktické reakcie, pľúcne embólie, mozgové príhody, infarkty, paralýzy tvárového nervu, artritídy, poruchy sluchu, poruchy nervovej sústavy či epileptické záchvaty.

Vakcíny na opičie kiahne už máme nakúpené

Ak ešte niečo k tejto téme. Nakúpili sme už vakcíny proti opičím kiahňam. Tak sa totiž dohodli európske štruktúry.

Ministerstvo zdravotníctva indikovalo na základe rozhodnutia pracovnej skupiny požiadavku Európskej Komisie na nákup 2000 dávok predmetnej vakcíny,“ vyhlásil Lengvarského rezort. Na Slovensku zatiaľ nikto opičie kiahne nedostal, ale, samozrejme, je dobré, že sme pripravení a v nákupe vakcín sme my predsa experti.

Zdroj: pixabay.com

NAKA opäť v centre diania

Národná kriminálna agentúra vyšetruje, či sa náhodou slovenské firmy, ktoré nakupujú suroviny z Ruska, nedopúšťajú financovania terorizmu. Ako totiž všetci vieme, Rusi potom z takto získaných peňazí financujú svoju agresiu proti Ukrajine.

Svoj pohľad na vec poskytol šéf Železiarní Podbrezová Vladimír Soták. A nedával si servítku pred ústa.

Keď sme takí blbí a takí hlúpi, že chceme odstaviť slovenskú ekonomiku, odstavme ju… Nech odstrihnú všetko, aj ropu, aj plyn a uvidia, čo tu bude o týždeň, o dva a potom to budú zapínať. Alebo budú utekať lietadlami po svete a už sa tu nevrátia…“

Čo nové na fronte? Čaputová

Prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá ešte nedávno nechcela ísť robiť na Ukrajinu „vojnovú turistiku“, sa už tiež vybrala na výlet na Ukrajinu. Bola síce dosť ďaleko od frontu, ale pekne oblečená vo vojenskom mundúre a nepriestrelnej veste. Vystúpila v ukrajinskom parlamente, potriasla si rukou so Zelenským, sľúbila húfnice Zuzana, rozprávala o Hitlerovi a o tom, že Ukrajina (podľa mnohých najskorumpovanejší štát v Európe), bude členom Európskej únie.

Zdroj: facebook Zuzana Čaputová

Čo však zrejme nespomenula, je najnovší výsledok amerického prieskumu Globsec Trends, na základe ktorého sa zistilo, že takmer tretina Slovákov stále vníma ako dôvod vojny na Ukrajine „Západ, ktorý provokoval Rusko“.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista

Nadužívanie a zneužívanie slova „láska“ v Cirkvi ako duchovný kastračný nástroj proti katolíckej bojovnosti