Teraz je čas na modlitbový a pôstny zápas za voľby -

Teraz je čas na modlitbový a pôstny zápas za voľby

Matej Gavlák
13. septembra 2023
  Politika  

V minulosti sa veriaci ľud pred každou veľkou bitkou zbožne modlil a postil za víťazstvo. Je načase, aby sme sa aj my nechali inšpirovať našimi predkami a pustili sa nielen do volebného boja s liberálnymi politikmi, ale aj duchovného boja s diablom a démonmi snažiacimi sa za pomoci týchto zradných indivíduí urobiť z našej krajiny hniezdo vreteníc.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Démoni v dome

Len pred pár dňami vyšiel nový hudobný videoklip ďalšej americkej speváčky-rýchlokvašky menom Doja Cat, ktorá si už ale zrejme našla cestu aj do našich rádií. Tento videoklip je niečím výnimočný. Už nie je o čarodejniciach, okultistoch či satanistoch, ktorí velebia démonov; nie, nie, to už je „zastarané“. Doja je ešte progresívnejšia: vo videoklipe je ona sama démonom trýzniacim nič netušiacu rodinku.

Presne tak. Speváčka je vo svojom klipe s názvom „Demons“ natretá od hlavy po päty akousi tmavou farbou a na hlave má rohy a ešte jej navyše svietia aj hrozivé oči na červeno. Táto temná vyškierajúca sa entita sa v šere pohybuje po dome bežnej americkej rodinky ako mačka – raz je na stene, tu je pod povalou, potom sa zrazu objaví pri posteli, kde spí mama dvoch malých detí.

Po dome sa začínajú diať divné veci a rodina je veľmi prestrašená. Speváčka na nerozoznanie od skutočného démona ubližuje a desí obyvateľov domu ako len môže – a že je pri tom presvedčivá! Tu vŕzgajú dvere, tu počuť buchot na povale, tam sa samo od seba zažne svetlo. Na záver sa desivý démon zameria výlučne na malé deti a hrozne ich týra. Situácia zájde až tak ďaleko, že na konci videoklipu utečie mama so svojimi dvoma deťmi z vlastného domu. Ich príbytok úplne ovládli démoni. Tým klip končí. No happy ending.

Nikdy nie sme úplne sami

Prečo to píšem? Čo to má spoločné s našimi voľbami? Nuž, zdá sa, že to naozaj takto funguje. Keď sa ľudia – či už v dome, alebo v meste, či v štáte – prestávajú modliť, postupne sa vzďaľujú od Boha a otáčajú sa mu chrbtom, pričom si to častokrát ani poriadne neuvedomujú. Keď sa otáčame Bohu chrbtom, strácame nielen Jeho prítomnosť, ale aj ochranu Jeho anjelov a svätých, ktorí nás chránia práve pred neviditeľnými temnými entitami – démonmi.

Démoni sú strašní nepriatelia. Sú to tie najhoršie, najkrvilačnejšie a najperverznejšie bytosti, ktoré existujú v celom vesmíre! To oni stvorili Hitlera, Stalina a Mao Cetunga, to oni podsúvajú pedofilom ich temné myšlienky, nezastavia sa pred ničím! Keby mohli, zaživa by nás roztrhali v zuboch (čo v Pekle zatratencom aj robia).

Je šialenstvom nijako sa proti týmto entitám nebrániť a dobrovoľne sa im vydávať na milosť a nemilosť. Je bláznovstvom povedať Božiemu anjelovi „Choď preč, ja ťa už nepotrebujem!“ a čakať, že ostanem v dome sám. Nie, príde démon, drzý ako opica, slizký ako had a vtieravý ako mačka.

Mestá, ktoré odvrhli Boha

Pozrite sa, čo sa stalo národom, ktoré vyhnali Boha zo svojho stredu – skutočne prichádzajú o svoje mesto, dokonca o celý svoj štát! Nedávno prepukla v Británii neuveriteľná aféra. Miestna radnica – na čele ktorej stojí moslim, mimochodom – uverejnila obrázok, na ktorom bola biela (britská) rodinka. Pod obrázkom bol text: „Toto nie sú skutoční Londýnčania“. Dnes žije v Londýne len 30 % etnických Britov! Vzdali sa kresťanského náboženstva a hľa, prišiel démon islamu. A tento démon vyháňa obyvateľov z ich mesta, v ktorom žili ich predkovia po stáročia.

To isté sa dá povedať o Štokholme, Paríži či Berlíne. V takom dúhovom ultra-super-liberálnom San Franciscu sa rozmohol démon drog. Nová droga Fentanyl je údajne až 50x silnejšia ako morfium a zo San Francisca urobila mesto duchov. Slušní ľudia vôbec utekajú z celej Kalifornie do tzv. „zaostalých“ štátov USA ako Montana a Dakota, ktoré sa ešte ako tak držia. Štát New York len v roku 2022 opustilo okolo 400-tisíc ľudí a podľa portálu New York Post má v úmysle odísť z mesta až tretina jeho obyvateľov (https://nypost.com/2023/04/12/nearly-third-of-new-yorkers-want-to-move-out-fed-up-with-crime-housing-costs-poor-schools-and-more-poll/). To isté sa dá povedať aj o iných liberálnych mestách Ameriky a Európy, ktoré kedysi odvrhli Boha.

Potom prišli démoni islamu, drog, vrážd, znásilnení a vyhnali ľudí z miest, ktoré ich predkovia zakladali a zveľaďovali po mnoho, mnoho rokov. No happy ending.

Je na rade Slovensko?

Slovensko je ešte ako-tak veriacou krajinou, čo vo virálnom videu potvrdil aj liberálny „mysliteľ“ a otec predsedu Progresívneho Slovenska, Martin Šimečka. Vníma to ako „strašný problém“. Ešte aspoň posledné zvyšky viery v Ježiša Krista sú teda tým najväčším rozdielom, ktorý slovenskú bárku ešte akýmsi zázrakom udržujú na hladine.

Ale démonické entity sa chystajú vytrhnúť pánty aj na našej železnej bráne. Dúhové vlajky v centre hlavného mesta Slovenska sú toho jasným dôkazom. Dúhové šialenstvo vôbec je už tradičnou predzvesťou rastúceho vplyvu Pekla na mesto, ktoré sa chystá uchmatnúť pre seba.

Slovensko nečakane zasiahla migračná kríza. Cudzinci cudzokrajného – zväčša démonického – vyznania sa buď potulujú po našich uliciach, alebo vysedávajú v našich parkoch. Kto vie: možno sa im v ich hlavách už víria myšlienky o tom, ako túto krásnu krajinu pod veľhorami raz odovzdajú Alahovi, keď ich predkom sa to nepodarilo. Démonická paviera rozhodne neplánuje tadiaľto len mierumilovne prejsť do nemeckého Mordoru. Najlepším dôkazom toho sú predvolebné pamflety liberálov ohľadom „cirkevného monopolu“ na Slovensku.

Súčasný zákon by chcel zmeniť napríklad saskár Miroslav Žiak (ktorý sa zviditeľnil predovšetkým šírením hoaxu o Blahovom „ruskom pase“). Žiak uvádza, že zákon je „nespravodlivý a diskriminačný“ pre neregistrované náboženské spoločenstvá a ich veriaci sú „občanmi druhej kategórie“. Poslanec Valášek za Progresívne Slovensko už podobný zákon predložil (Bohu vďaka, že neprešiel). Vtedy sme o tom napísali:

V Londýne sú mešity považované za tak bežné náboženské stavby ako kostoly. Nikoho neprekvapujú. Skutočne šokujúcimi sú až prapodivné pseudonáboženské chrámy hinduistov, budhistov, hare krišna a ďalších prapodivných náboženstiev…

Tento návrh zákona je vrcholom snáh o zničenie ducha slovenského národa. Nejde len o kresťanov, ale aj o obyvateľov tejto krajiny, ktorú chce zaplaviť moslimsko-hinuisticko-budhistickou kultúrou, ktorá by náš duchovne podlomený národ zdecimovala už úplne. Nehovoriac o tom, žeby sa tieto sakrálne stavby stali centrom, priťahujúcim inovercov z ďalekých krajov na naše (progresívne) Slovensko.

Je jasné, že slovenské mestá by s takýmto podhubím čoskoro naozaj vyzerali ako tie anglické, nemecké či francúzske a démon cudzokrajných božstiev by nás, Slovákov, vyháňal z našich vlastných domovov.

Rozhodujúci okamih

Musíme zabrániť pohanskej deštrukcii nášho viac ako 1000-ročného národa! Veriaci jednotlivec má pritom ďaleko väčšiu moc, než len hodenie jedného lístka do urny. Každý z nás by si mal v zostávajúcom čase do volieb dať predsavzatie zintenzívniť svoje modlitby (zvlášť modlitbu sv. ruženca), pôsty a sv. prijímanie na úmysel volieb. Aby si slovenský národ zvolil takú vládu, ktorá bude zadržiavať návaly satanskej cunami.

Pretože ak démonom otvoríme dvere teraz, už ich nedokážeme zavrieť. Skončíme ako rodinka z videoklipu vyššie: vyženú nás z vlastných domov, z vlastných miest. Vytvoria si vlastnú náboženskú subkultúru a prípadná progresívna vláda ich bude vo všetkom podporovať a katolíkov obmedzovať.

Toto môže byť rozhodujúci boj, niečo ako obkľúčenie Viedne v roku 1683. Ak padnú múry, všetko bude stratené. Ale ak sa ubránime, možno sa nám satanský islam opäť časom podarí vytlačiť ďaleko od našich hraníc.

Treba sa však modliť a postiť – TERAZ!

Panna Mária Sedembolestná, oroduj za svoj slovenský ľud.

Blahoslavený Karol Habsburský, náš posledný kráľ, oroduj za nás.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť

Nový dokument o pápežskom úrade: I. vatikánsky koncil sa má nanovo interpretovať, dogmy nanovo vyložiť, funkcie pápeža prehodnotiť. Čo nás ešte čaká?

Brazília: V parlamente bol predložený návrh zákona, ktorý prirovnáva interrupciu k vražde

Protestanti radi opisujú Luthera ako žiaka sv. Augustína. Luther však v skutočnosti sv. Augustínom pohŕdal