Liberálna homo úderka už útočí na deti a mladistvých aj na Slovensku -

Liberálna homo úderka už útočí na deti a mladistvých aj na Slovensku


11. júla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

V jednom z bratislavských obchodných centier sme natrafili na tričko pre novorodencov so značkou Disney a malým obrysom Mickey Mousea vľavo hore. Na tom by nebolo nič až tak zvláštne, veď značka Disney bola vždy určená a zameraná na najmenších a jej produkty vždy pôsobili decentne a vhodne. Nie však tentokrát: nápis Disney a obrys Mickey Mousea boli totiž… v dúhových farbách.

Nejde o náhodu, ale o zámerné podsúvanie LGBT agendy zo strany spoločnosti. Aj náš portál priniesol niekoľko článkov, ktoré hovorili o tom, že v spoločnosti Disney prevládla homosexuálna a transgender loby, ktorá sa najmä v kreslených filmoch snaží tieto témy podsúvať svojim – zväčša mladistvým – divákom. Teraz vidíme, že sa ich zúrivá agitka dostala už aj do spotrebného tovaru – a dokonca až do slovenských obchodov. Slovenskí kresťanskí rodičia by mali preto bojkotovať túto spoločnosť, jej produkty, ako aj jej novú streamovaciu službu Disney+.

V ďalšom z bratislavských obchodov sme narazili na homosexuálnu sériu grafických románov pre tínedžerov – s názvom Heartstopper (už preložené do slovenčiny, ako Motýliky). V každom prípade, tieto komiksové knižky boli pekne vystavené jedna vedľa druhej, aby si ich všimol každý, kto okolo nich prejde. Už obaly knižiek sú polopatistické: zobrazujú kresby dvoch „zaľúbených“ mladých mužov, ktorí sa držia za ruky, objímajú sa a „plánujú spoločnú dovolenku“. Anotácia série kníh začína slovami:

Chlapec sa stretáva s chlapcom. Chlapci sa stávajú priateľmi. Chlapci sa zamilujú. Grafický román LGBTQ+ o živote, láske a všetkom, čo sa deje medzi tým…

Charlie a Nick sú na tej istej škole, ale nikdy sa nestretli… až do dňa, keď budú musieť sedieť spolu. Rýchlo sa z nich stanú priatelia a Charlie sa čoskoro zamiluje do Nicka, aj keď si nemyslí, že má u neho šancu. Láska však funguje prekvapivým spôsobom a Nick sa o Charlieho zaujíma viac, než si ktorýkoľvek z nich uvedomuje. Heartstopper je o láske, priateľstve, lojalite a duševných chorobách…

Takže LGBTQ+ grafický román, ktorý hovorí okrem iného aj o duševných chorobách – to je vcelku výstižné. V každom prípade je tento román plný kresieb a obrázkov formovaný tak, aby upútal a zaujal najmä tínedžerov. A tým sa veru páči. Na stránkach slovenských kníhkupectiev si možno prečítať množstvo recenzií. Knihy sú teda u nás tínedžermi čítanejšie ako akýkoľvek iný titul. Je zaujímavé, že tento skvost o „chlapčenskej láske“ napísala autorka a aj väčšina čitateľov sú, aspoň podľa recenzií, dievčatá.

Diana napríklad píše:

Príjemné, ľahké čítanie doplnené o nádherné ilustrácie. Príbeh, ktorý chytí za srdce, určený nielen pre mladšie ročníky, ale pre kohokoľvek, kto sa chce obohatiť o rozkošnú story o úprimnej láske, založenej nie na prvotnom fyzickom vzplanutí, ale na skutočných citoch. Knižky Alice Oseman odporúčam každému, nakoľko vo svojich dielach rozoberá aj vážne témy, a v neposlednom rade dokazuje, že v láske neexistujú žiadne pravidlá 🙂

Pavlína:

Veľmi milý a pekný príbeh. Komiksové spracovanie LGBT tematiky je aj vďaka svojmu jazyku veľmi prístupné súčasnej mládeži. Nick a Charlie sú zároveň tak roztomilí, že vás obaja chytia za srdce. Charlie si myslí, že šancu nemá, Nick naopak o sebe zisťuje veľmi zásadnú vec. Krásny príbeh o dvoch chalanoch, ostáva otázkou, ako to nakoniec medzi nimi dopadne.

Ktovie: v nejakom siedmom diele možno Charlie o sebe zistí, že je vlastne dievča a zase to bude veľmi milé a dojímavé, keď sa rozhodne podstúpiť zmenu pohlavia…

Samotné vydavateľstvo „Motýlikov“ o sebe uvádza:

CooBoo je značka kníh pre tínedžerov a všetkých, ktorí sa tak stále cítia. Patrí pod vydavateľský dom Albatros Media Slovakia. Nebojíme sa vydávať provokatívne až kontroverzné tituly, ale radi siahneme aj po zábavných a oddychových. Ročne vydáme desiatky fantastických, dojemných či romantických titulov.

MG

Obrazový materiál – archív autora

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Knihu je možné si objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

***


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Niekoľko poznámok k chystanému, trúfalo formulovanému, pastierskemu listu bp. M. Chovanca pre veriacich

Vďaka zvratu potratového rozhodnutia „Roe verzus Wade“ sa v USA narodilo 32-tisíc bábätiek

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…