Ktoré písmeno zo skratky LGBT je dnes „najdôležitejšie“? -

Ktoré písmeno zo skratky LGBT je dnes „najdôležitejšie“?


21. júla 2022
  Krátke správy  


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

„Komunizmus sa zameral na „oslobodenie“ pracujúcich od útlaku „buržoázie“. Neomarxisti chcú „oslobodiť“ takzvané sexuálne menšiny od údajného útlaku heterosexuálnej väčšiny. Títo noví revolucionári si vymýšľajú ďalšie skupiny ľudí, ktoré chcú „oslobodiť“. Homosexuáli a lesbičky sa už na Západe môžu „zosobášiť“, takže teraz treba „oslobodzovať“ transrodové osoby. Kto bude ďalší na rade? Bojím sa na to pomyslieť,“ hovorí John-Henry Westen, kanadský katolícky publicista a šéfredaktor portálu LifeSiteNews, v rozhovore pre týždenník Do Rzeczy.

Podľa Westena je zaujímavé, že medzi priaznivcami LGBT sa často vyskytuje „špecifický druh fanatizmu, ktorý z neho pre mnohých ľudí robí akési para-náboženstvo“. „Do centra tohto systému viery sa dostala láska“ (známy slogan „love is love“), ktorá je však diametrálne odlišná od lásky, ako ju chápu kresťania,“ zdôrazňuje.

Publicistu sme sa opýtali, ktoré písmeno zo skratky LGBT je dnes najdôležitejšie. „Bezpochyby písmeno T. Práve otázka transrodovosti je dnes pre hlásateľov „pokroku“ najdôležitejšia. Homosexuálne/lesbické/bisexuálne témy sú „vybavené“, odkedy sa presadili homosexuálne „manželstvá“. Už nemajú toľko „paliva“, aby upútali pozornosť verejnosti. Zmena pohlavia je pritom stále relatívne nová vec, ktorá šokuje a vyvoláva diskusie. Transsexualita tiež poskytuje oveľa viac príležitostí na umlčanie ľudí, ktorí si neželajú spoločenskú revolúciu,“ odpovedal.

Westen upozorňuje práve na „zmenu jazyka“, ktorú uskutočňujú neomarxisti a ktorá je podľa neho pre kultúru smrteľná, pretože ju do veľkej miery určuje jazyk. „Je to taktika ako z príručky komunistických revolucionárov – nútiť ľudí hovoriť zjavné nepravdy, ako napríklad „vojna je mier“, alebo oslovovať muža v šatách „ona“. Neustále opakované lži ničia spoločnosť. Takto fungoval komunizmus a takto funguje aj mechanizmus súčasnej revolúcie. Zatiaľ je najdôležitejšie písmeno T, ale to sa môže čoskoro zmeniť,“ zdôrazňuje.

Ako poznamenáva pri pohľade na „logiku neomarxistov“, ďalším krokom bude propagácia písmena M alebo „medzigeneračného sexu“, ktorým Westen myslí pedofíliu. „To sa už pomaly deje. V Kalifornii, kde už roky vládnu morálni liberáli, bol práve prijatý zákon, ktorý znižuje tresty za sex s deťmi, ktoré sa doň „dobrovoľne“ zapojili. Zatiaľ sú to len malé zmeny, ale presne takto funguje revolúcia – krok za krokom sa vykoľajuje normálnosť,“ upozorňuje.

MH

Zdroj: dorzeczy.pl


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry