FatimaTV: Is obedience the highest virtue? (Je poslušnosť najvyššou cnosťou?) -

FatimaTV: Is obedience the highest virtue? (Je poslušnosť najvyššou cnosťou?)

Anna Kulanová
1. septembra 2023
  Video  

Milí čitatelia, na našom youtubovom kanáli FatimaTV vám prinášame autentickú, nezostrihanú verziu rozhovoru s Jeho Excelenciou, biskupom Athanasiom Schneiderom, ktorý sme s ním nakrútili 21. augusta vo Viedni.

Témou prvej časti rozhovoru bola úcta k sv. Eucharistii. Mons. Schneider trpezlivo odpovedal na všetky možné námietky a výčitky ohľadom prijímania na ruku, podrobne sa zaoberal aj osobnou skúsenosťou, ktorú mal so Svätým Otcom Benediktom XVI., ktorý jeho argumenty uznal za presvedčivé, zmenil svoju dovtedajšiu prax, a až do konca svojho pontifikátu už nikdy nepodával sv. prijímanie inak ako na kľakadle a do úst.

A prečo sa nepripojili všetci? Odpoveď na túto, ale i ďalšie otázky sa dozviete v dnešnej časti. A dozviete sa aj odpoveď na otázku v názve – Je poslušnosť najvyššou cnosťou? – odpoveď, ktorou Mons. Schneider vyvrátil všetky pochybnosti a nejasnosti. (Verziu nahovorenú do slovenského jazyka uvedieme už čoskoro.)


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2