Lekárka pre britskú verejnoprávnu televíziu: „Na zástavu srdca dnes zomiera 20 mladých ľudí týždenne“ -

Lekárka pre britskú verejnoprávnu televíziu: „Na zástavu srdca dnes zomiera 20 mladých ľudí týždenne“


24. januára 2024
  Krátke správy

Podľa oslovenej expertky dnes na „náhlu zástavu srdca“ umiera v Británii týždenne až 20 ľudí pod 35 rokov. Britská verejnoprávna televízia Channel 4 sa teda pýta, čo je týmto „skrytým zabijakom“. Z komentárov pod jej videom sa však zdá, že televízia a jej experti sú jediní, kto to nevie…

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com

Reportáž na Channel 4 začína príbehom mladej Clarissy Nicholsonovej, nadanej bežkyne a študentky jazykov na prestížnom Cambridge. Počas študijného pobytu vo Francúzsku sa vybrala na túru, z ktorej sa už nevrátila. Hoci celý čas pôsobila zdravo, sviežo a odhodlane, z ničoho nič spadla na zem a po krátkej chvíli zomrela. Príčina smrti – „náhla zástava srdca“. Jej matka, lekárka, o syndróme „náhlej zástavy srdca“ hovorí:

Postihuje to mladých ľudí a zvlášť mladých športovcov, pretože keď sa pozriete na dôkazy, tie nám ukazujú, že tento „tichý zabijak“ postihuje zvlášť takých ľudí, ktorí sú v prevažne dobrom fyzickom stave, čo je veľká irónia.“

Profesorka Mary Sheppardová ukazuje štábu laboratórium, kde skúmali aj Clarissino srdce. Zistili, že trpela rytmogénnou kardiomyopatiou, čo je srdcovo-cievne ochorenie, ktoré vedci prvýkrát detegovali až po roku 2000. Predtým ho buď nepoznali, alebo neexistovalo. Ochorenie spôsobuje spomínanú náhlu zástavu srdca. Na otázku reportérky, aké bežné je dnes úmrtie mladého človeka na túto chorobu profesorka Sheppardová odpovedá:

Keby som mala povedať, koľko mladých ľudípod 35 rokov náhle zomiera, povedala by som 20 za týždeň – to by bol môj odhad.

Za pozornosť však stoja aj komentáre pod týmto videom. Ľudia k záhadnému „zabijakovi“ okrem iného píšu:

Vieme, čo to je. Vieme, kto nás prinútil si to dať. Vieme, že zarobili miliardy. Nikdy nezabudneme.“

Náhle úmrtia mladých bývali veľmi, veľmi vzácne počas mojej 40-ročnej kariéry sestričky. Nebolo to ani 12 úmrtí za týždeň, dokonca ani 12 za rok…“

Urobili zo mňa zločinca, keď som odmietol vpichnúť si chemikálie do svojho krvného obehu. Každý jeden človek, ktorý nás hanobil, by sa mal hanbiť.“

Naozaj sa budeme tváriť, že nevieme, čo za tým stojí?

Tu v Írsku dochádza k náhlym srdcovým infarktom väčšinou medzi vekovými skupinami nad 50 rokov, turborakovine, Parkinsonovej chorobe, demencii a mnohí ľudia sa od roku 2021 necítia dobre… Atletické typy a ľudia, ktorí cvičia, sa zdajú byť zvlášť zraniteľní, zvlášť počas činnosti. Chýbajú mi dvaja susedia v mojom okolí, ktorí zomreli zbytočne a je mi smutno za ďalším susedom, ktorého 27-ročná dcéra náhle zomrela na infarkt. Ďalší sused je teraz predčasne v opatrovateľskom domove, rovnako ako miestny kňaz.

Nie všetci sa však obávajú vysloviť slovo „vakcína“ v súvislosti s „náhlou zástavou srdca“, či tzv. „turborakovinou“, čo sú termíny, ktoré sme pred rokom 2020 azda nikdy nepočuli. Nigel Farage vo svojej relácii na GB News hovorí o „nadbytočných úmrtiach“, ktoré ešte aj počas pandémie tvorilo tisíc prípadov za týždeň. Profesor onkológie na univerzite St Georges, Angus Dalgleish, v programe uviedol, že dnes sa nadbytočné úmrtia netýkajú len starých občanov, ale aj ľudí pod 40 rokov a ľudí medzi 40 a 65 rokmi, čo je podľa jeho slov „veľmi nezvyčajné a veľmi alarmujúce“. Tieto skutočnosti však nebadať len v Británii, ale aj Európe, Austrálii a inde. Profesor ďalej hovorí:

Nikto si to nevšíma. Ale aj ďalší poznamenali, že nadbytočné úmrtia začali a korelovali s vakcinačným programom. Nemusí to nutne spolu súvisieť, ale prečo to nikto nepreveril? A preverené to nebolo, pretože ja a moji kolegovia sme sa o to pokúšali, ale bolo nám povedané, že ide o očakávané vedľajšie účinky.

Reportáž na Channel 4:

MG

Zdroj: youtube Channel 4, youtube GB News, titulný ilutsračný obrázok, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.