Známy pivovar angažoval do reklamy transgendera: Skončil s miliardovou stratou -

Známy pivovar angažoval do reklamy transgendera: Skončil s miliardovou stratou


14. apríla 2023
  Krátke správy

Obľúbená značka piva prišla v USA už o viac ako 5 miliárd dolárov. Stalo sa tak po tom, ako angažovali do reklamnej kampane kontroverznú transgender influencerku, biologického muža – a zákazníci začali pivo bojkotovať.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Dylan Mulvaney, biologický muž, ktorý je dnes podľa vlastných slov žena, je veľmi populárnou figúrkou v USA, aj keď popravde, ide skôr o negatívnu popularitu vďaka kontroverzným názorom, ktoré sa nepáčia mnohým konzervatívne zmýšľajúcim rodičom.

Dylan totiž verejne propaguje chirurgické zákroky na deťoch, aby sa čo najskôr mohli zmeniť na opačné pohlavie. A keďže woke agenda na najmenších pôsobí cez rozprávky, internet, knihy či dokonca kreslené seriály, v Amerike pribúda stále viac detí, ktoré si myslia, že sú tiež transgenderi.

Nuž, a keď začal tento pán propagovať pivo pre ženy a dostal od firmy dokonca vlastnú edíciu plechoviek so svojou podobizňou, zákazníci si povedali, že toto už naozaj stačilo. Známej značke piva vyhlásili veľký bojkot – a to po celých Spojených štátoch. Dokonca na sociálnej sieti získala táto reklama toľko negatívnych komentárov, že ju museli vymazať.

Ekonómovia momentálne hlásia, že taký strmý prepad akcií, ako v prípade tohto pivovaru, tu už dávno nebol a pokles predaja piva po spustení reklamnej kampane s Dylanom je taký radikálny, že to majiteľov pivovaru úplne šokovalo. Čapované pivo totiž kleslo v predaji až o 50 % a fľaškové približne o 30 %. Dnes majitelia pivovaru tvrdia, že ich progresívnu reklamu zákazníci len zle pochopili, ale pred obrovskou finančnou stratou ich už nič nezachráni.

Zdroj: youtube.com

A ak by sa aj naši čitatelia chceli pripojiť k bojkotu, tak ide o Budweiser a pivo Bud Light, donedávna jedna z najpredávanejších značiek v USA.

MM

Zdroj: Fox News, sprievodný ilustračný fotomateriál, zdroj – pixabay.com, youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

List predsedovi KDH, Milanovi Majerskému

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista