Pomôžte nám zastaviť šialenstvo z Bruselu: Podpíšte našu petíciu STOP LGBT -

Pomôžte nám zastaviť šialenstvo z Bruselu: Podpíšte našu petíciu STOP LGBT


29. marca 2023
  Spoločnosť  

Portál Christianitas.sk vás nedávno informoval o tom, že českému ministrovi Vítovi Rakušanovi napísala list americká organizácia, zastupujúca práva detí vyrobených zo skúmavky alebo vychovávaných v LGBT rodinách – Them Before Us. Politika vyzvali, aby využil svoj vplyv v prospech práva detí na matku a otca. A ak sa neozveme, kým je ešte čas, je možné, že toto právo bude čoskoro odopreté aj slovenským deťom.

Ilustračný obrázok zdroj: pixabay.com

Organizácii Them Before Us momentálne šéfuje Katy Faustová, ktorú ako dieťa vychovával lesbický pár a list napísala na základe osobných skúseností. V liste opisuje životný príbeh 11-ročnej Millie Fontanovej, ktorú vychovávali dve matky. V mladosti prežívala intenzívne psychické problémy, a preto ju poslali na terapiu. Tam sa zistilo, že emociálny zmätok dieťaťa pramení z neprítomnosti otca. Jedna z matiek teda Millie navrhla, že sa možno bude cítiť lepšie, ak jej matky uzavrú „manželstvo“, tak ako heterosexuálne páry.

„Dieťa to však odmietlo, problém chýbajúceho otca sa tým totiž vôbec nevyriešil,“ hovorí Faustová s tým, že deti jednoducho nezmeníte. „Vždy potrebovali a vždy budú potrebovať matku aj otca,“ prízvukuje.

Toto na Slovensku nesmieme dopustiť!

Myslíte si, že na Slovensku sa takéto smutné veci nedejú, pretože u nás si homosexuálne páry nemôžu adoptovať deti? Nuž, v blízkej budúcnosti sa to môže zmeniť. Pretože ako sa hovorí: Podaj čertovi prst a vezme ti celú ruku. Schváľ registrované partnerstvá a budú chcieť manželstvá. Schváľ manželstvá a budú chcieť adopcie detí.

Nakoniec, LGBT komunita sa tým ani netají. Aj nedávno to priznal jeden dúhový aktivista. Na otázku, čo by sa malo na Slovensku v blízkom čase zmeniť, odpovedal, že „legislatívne zrovnoprávnenie LGBTI+ ľudí“.

Chceme skončiť ako západná Európa?

Poďme si teraz predstaviť, ako by to u nás vyzeralo, keby sa na Slovensku prijal zákon o registrovaných partnerstvách. Pretože, ako vidíte, snahy o jeho prijatie tu sú a tlak zo strany LGBT aj Bruselu bude stále silnieť.

Vaše dieťa by sa v škole učilo povinne sexuálnu výchovu a v rámci nej aj o tom, že je v poriadku, ak si hoci aj hneď zmení svoje pohlavie alebo ak mu z knižky v knižnici ( ako sme o tom písali v tomto článku) číta ujo prezlečený za tetu. A ak by ste si dovolili povedať, že na Zemi už od stvorenia sveta existujú len dve pohlavia – mužské a ženské, tak by vás hnali pred súd a prišli by ste o prácu. Toto všetko sa v progresívnej Európe pomaly, ale isto deje. A začalo to vcelku nenápadne. Presadením registrovaných partnerstiev.

Prišiel čas!

Chceme, aby to aj u nás takto vyzeralo? Ak nie, prosíme vás, aby ste podpísali túto petíciu, ktorú adresujeme našim politikom a verejným aktivistom, aby garantovali skutočné naplnenie Ústavy Slovenskej republiky, ktorá označuje za manželstvo jedine zväzok muža a ženy. Je najvyšší čas ozvať sa a zastaviť šialenstvo z Bruselu.

Vyzývame našich ústavných činiteľov, aby nepodporili nijaký zákon o registrovaných partnerstvách ani žiaden zákon, ktorý sa takému niečomu len približuje. Ako je napríklad ten z dielne ministra spravodlivosti Viliama Karasa.

Ďakujeme.

https://reaguj.sk/peticia-proti-presadzovaniu-lgbt-zvazkov/

Redakcia portálu Christianitas.sk

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Otec Kramara vyzýva kvôli Viganovi, aby všetci katolíci „priznali farbu“ či sú katolíkmi alebo nie. Myslí skutočne všetkých? A čo si pod „katolíkom“ vlastne predstavuje?

Britský hudobný skladateľ iniciuje petíciu laikov za zachovanie tradičnej latinskej sv. omše

Nigerijskí biskupi varujú pred dohodou s EÚ, lebo umožní presadiť LGBTQ agendu a potraty

Biskup Schneider v rozhovore o svojej novej knihe s názvom Uteč pred herézou: V Cirkvi dnes vládne modernizmus odsúdený pápežom Piom X.