Dúhový pochod v Bratislave: Prvýkrát s aktivitami pre malé deti. Ešte stále sa to zdá niekomu normálne? -

Dúhový pochod v Bratislave: Prvýkrát s aktivitami pre malé deti. Ešte stále sa to zdá niekomu normálne?


25. júla 2022
  Spoločnosť   ,


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Na tohtoročnom bratislavskom dúhovom pochode bola jedna špeciálna novinka. Aktivity pre deti. Keďže nijaký slovenský novinár si vzhľadom na spoločenskú situáciu netrúfol kritizovať zaťahovanie malých detí do dúhových aktivít, prinášame vám kritiku až z Ameriky – a dokonca z ich vlastných radov. Jeden z homosexuálnych aktivistov je zdesený z toho, čomu LGBT propaganda deti vystavuje a v otvorenom liste obvinil dospelých „queer“, že je za tým len jediný cieľ. Znormalizovať ich „vzťahy“ s deťmi.

Dúhový pochod v Bratislave
zdroj: facebook.com

Keď som pred pár rokmi pracovala v redakcii jedného veľkého média, ktoré je medzi novinármi známe ako „gay friendly“, sedela som v kancelárii hneď s dvomi gejmi. Keďže sme tam strávili spolu niekoľko rokov, môžem povedať, že sa z nás stali, aj napriek rozdielnym životným prioritám, celkom dobrí kamaráti a postupom času sme sa začali úprimne rozprávať aj o iných veciach, než len o práci. A tak som sa ich raz opýtala, či už boli niekedy na nejakom „Pride“ a či sa tam chystajú aj tento rok. Odpoveď ma prekvapila. Obaja sa zhodli na tom, že na žiadne dúhové pochody nikdy nepôjdu, pretože tam chodia iba… Použili tu slovo, ktoré som dovtedy nepočula, ale vysvetlili mi, že je to v ich komunite vulgárne pomenovanie geja, ktorý je, povedzme, mimoriadne „extravagantný“, svoju „extravaganciu“ vystavuje na obdiv a otravuje ňou všetkých ľudí.

Dúhové vlajky tam, kde by ste ich naozaj nečakali

Ani v komunite gejov teda neexistuje jednotný názor na podobné akcie, akých sme boli svedkami počas tohto víkendu. V Bratislave manifestovalo na dúhovom pochode vraj až niekoľko tisíc ľudí a podporila ich napríklad ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá chce riešiť zmeny pohlavia bez nutnosti chirurgických zákrokov, predseda Progresívneho Slovenska mladý Šimečka, ktorému agenda ani nedovolí inak a – prezidentka Zuzana Čaputová. Tá by síce mala byť apolitická a teda nepodporovať žiadne ideológie, ale veď vieme, z akej strany vyšla, tak sa nečudujme.

Dúhový pochod v Bratislave, 2022
zdroj: facebook.com

Smutné je, že dúhové vlajky viali aj tam, kde sme ich zmysel naozaj nevideli. Ako napríklad nad centrálou obchodného reťazca Billa, nad Múzeom mesta Bratislavy, či nad Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom. A ešte smutnejšie je, že počas tohto „Prideu“ zaviedli organizátori už aj jednu špeciálnu novinku. Deň venovaný rodinám a deťom, kde ich LGBT aktivisti a ich hostia zabávali pesničkami, hrami, a to všetko s pestrým dúhovým pozadím, aby na to tie malé detské hlavičky nezabudli, že taká dobrá zábava bola práve pri dúhových vlajkách… Aj v kategórii LGBT sa však nájdu ľudia, ktorí chápu, že takýto „lov“ na deti je už naozaj priveľa.

Homosexuálny aktivista zdesený z toho, čomu vystavované malé deti

Napríklad známy americký homosexuálny aktivista, TinFoil, publikoval na sociálnej sieti otvorený list venovaný všetkým sexuálnym extrémistom, kde poukazuje presne na tieto závažné veci, ktoré môžu nesmiernym spôsobom poškodiť detskú psychiku. Doslova píše:

Začali ste pretláčať Mesiac hrdosti, kedy by korporácie tlačili LGBT nálepky do svojich značiek. Tlačili ste vlajku do každej TV stanice, kde s týmito hlúposťami museli fungovať celý jeden mesiac. A pritom narodeniny nášho národa, 4. júl, slávime len jeden deň. Naši veteráni, ktorí bojovali za našu slobodu, majú tiež len jeden deň. Ale vám to nestačilo. Pretláčali ste svoje cestičky aj do pracovného prostredia a požadovali, aby každý, kto s LGBTI nesúhlasí, bol umlčaný a vyhodený – len za prejavenie svojho názoru. Všetko v mene rovnosti.“

Znechutený homosexuálny aktivista ďalej dodáva, že tá agresívna LGBT propaganda, ktorú sme videli aj v Bratislave, útočí aj do vlastných radov.

Ak sa ktokoľvek ozve, dokonca aj my gejovia, tak sme umlčiavaní, zahanbovaní a útočíte na nás v zamestnaní, aby nás vyhodili. Nestačilo vám to. Teraz tu máme transľudí, ktorí prešli tranzíciou v ranom veku a teraz ľutujú tieto rozhodnutia, ktoré im zmrzačili telá a zničili život. A títo, keď sa ozvali, tak ste ich umlčiavali a nazývali transfóbnymi, nenávistnými, zlými ľuďmi.“

Zdroj: Twitter užívateľa TinFoil, snímka obrazovky

Rodičia a deti spolu na „Pride“? To vážne?

A aby toho nebolo málo, aktivista poukazuje aj na to, čo sa tiež dialo v Bratislave. Manipulácia malých detí pod maskou tolerancie a hier pod dúhovou vlajkou.

Teraz tu máme drag queens, ktoré čítajú deťom v knižniciach, predvádzajú im veľmi sexuálne, erotické tance a odhaľujú sa im. A vy toto chcete nazývať vzdelávanie o rovnosti. Ak sa niekto proti tomu ozve, znova nás len častujete slovami transfób, homofób a nacista. Nestačilo vám to. Teraz tu máme učiteľov, ktorí pretláčajú LGBT ideológiu spolu s pornografickými učebnicami a učia deti o divokých sexuálnych polohách, pričom to nazývajú LGBT sexuálnou výchovou. Keď sme sa proti tomu ohradili, nazvali ste nás nacistami, bigotmi, homofóbmi.

Teraz máme viac „Pride pochodov“ s plne nahými a veľmi explicitnými aktami, ktoré sa robia pred očami detí. Máme tu nekonvenčný sex, ktorý vykonávate pred očami detí. Máme tu rodičov, ktorý privádzajú deti na „Pride“ a vystavujú ich všetkým týmto veciam. Keď sme vám to vyčítali, vrieskali ste po nás rovnaké mená – transfób, homofób, nacista a podobne. Vidíme, o čo sa snažíte. Normalizujete pedofíliu,“ píše americký homosexuál TinFoil s tým, že ktokoľvek sa dotkne detí, ten prekročil hranicu, ktorú je aj on sám ochotný tolerovať.

Podozrieva totiž LGBT propagandu, že práve preto sa tak veľmi snažia dostať do blízkosti detí, aby mohli „normalizovať svoje vzťahy s nimi“.

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Knihu je možné si objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

***


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“