Donald Trump: „Nebudeme počúvať týchto pomätených bláznov, ktorí chcú zabíjať a štvrtiť deti!“ -

Donald Trump: „Nebudeme počúvať týchto pomätených bláznov, ktorí chcú zabíjať a štvrtiť deti!“


7. septembra 2022
  Krátke správy

Donald Trump sa v nedeľu zúčastnil na zhromaždení v štáte Pensylvánia, kde zopakoval svoje predvolebné požiadavky a vyjadril sa k pro-potratovým názorom tamojších demokratických kandidátov na guvernéra v nadchádzajúcich novembrových voľbách.

Ilustračné foto: Donald Trump na zábere z roku 2017
zdroj: flickr.com

Bývalý americký prezident pokračuje vo svojom turné po štátoch, aby podporil najkonzervatívnejších a najbojovnejších kandidátov na guvernérov a kongresmanov. V Pensylvánii podporil okrem iných aj senátora Douga Mastriana, ktorý sa uchádza o post guvernéra. Zároveň sa dôrazne postavil proti dvom kandidátom Demokratickej strany – súčasnému zástupcovi guvernéra Johnovi Fettermanovi a generálnemu prokurátorovi Joshovi Shapirovi.

Shapiro podporuje „útočiská“ (pre nelegálnych prisťahovalcov – pozn. red.), je naklonený marxistickým, protiamerickým radikálom z BLM a Antify, je zvráteným nenávistníkom slobody prejavu a 2. dodatku, takže umožní zločincom pohybovať sa po vašich uliciach a zakáže vám mať zbrane na obranu,“ povedal Trump.

Shapiro využíva svoj úrad na to, aby zatvoril školy pre vaše deti a vnucoval im masky na tvár, čím im nevýslovne škodí. A podobne ako Fetterman, aj Shapiro je propotratový extrémista, ktorý podporuje úplne beztrestné potraty na požiadanie počas celých deviatich mesiacov,“ pokračoval exprezident.

Trump tu tiež vyhlásil, že on sám je za zákaz potratov, ale s výnimkami. Bývalý prezident neobjasnil, ktoré výnimky má na mysli (či len záchranu života matky alebo aj počatie pri znásilnení alebo inceste).

Okrem toho Donald Trump naznačil, že demokratický kandidát v primárkach podporuje infanticídu aj po narodení dieťaťa, čo pripomína riešenie presadzované v Kalifornii, kde sa hľadá medzera pre takýto trestný čin v tzv. ustanovení o perinatálnej smrti.

Takže, ako som povedal v debate s Hillary Clintonovou: chcete vytrhávať deti z materníc, a len čo sa dieťa stihne narodiť, už ste tam – stačí sa porozprávať s lekárom… (…) Shapiro (…) chce, aby sa diali veci, ktoré by žiadny civilizovaný človek nedovolil,“ argumentoval rečník.

Žiadny Pensylvánčan nebude chcieť počúvať o potratoch od týchto dvoch pomätencov, ktorí chcú zabíjať a štvrtiť deti až do okamihu ich narodenia,“ zdôraznil.

Pri vyjadrovaní podpory Dougovi Mastrianovi Trump zdôraznil, že Shapiro kandiduje proti „neuveriteľnému vlastencovi a neohrozenému bojovníkovi za pennsylvánskych robotníkov a hodnoty Pensylvánie“.

Doug Mastriano je bývalý vojenský dôstojník a teraz senátor za konzervatívnu Republikánsku stranu. Hneď v prvý deň svojho pôsobenia v úrade oznámi, že chce vytiahnuť štát zo „zelenej“ politiky, zrušiť jeho štatút „útočiska“ a vyhnať nelegálnych prisťahovalcov. Tento politik podporuje úplný zákaz interrupcií a počas tzv. pandémie koronavírusu bol odporcom politiky lockdownu a ďalších obmedzení.

MH

Zdroj: YouTube / The Independent, ilustračné foto – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2