Británia hľadá nových špiónov: Prednosť majú ženy a menšiny -

Británia hľadá nových špiónov: Prednosť majú ženy a menšiny


21. novembra 2022
  Krátke správy

Gender ideológia si najnovšie podala aj britské špionážne služby. Ak ste biely hetero muž, ani to neskúšajte s prijatím do ich radov. Aktuálne sú v kurze ženy a menšiny.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Keďže však v Británii existuje stále dosť belochov, ktorí túžia po tom, aby sa stali súčasťou slávnej britskej špionážnej organizácie MI5, riešenie sa nakoniec našlo. Je pomerne jednoduché a ako hovoríme my, v redakcii, nesie sa v duchu hesla – revolúcia požiera svoje vlastné deti.

Ak existuje biely hetero muž, ktorý túži byť v UK príslušníkom špionážnych služieb, stačí, ak jednoducho vyhlási, že je žena – alebo čokoľvek iné z písmenok LGBTQIA+ a z poslednej priečky v rebríčku záujemcov o zamestnanie sa okamžite vyšvihne na lepšie, popredné miesto.

Poznámka redakcie: Podľa našich informácií sa šušká o tom, že ak chcete získať naozaj lukratívnu pozíciu v tejto organizácii, aj na to existuje spôsob. Stačí sa zrieknuť kresťanstva a vyhlásiť za príslušníka nejakého iného aktuálne vychyteného prúdu: napríklad satanizmu, new age alebo okultizmu.

Ako informovala aj BBC, špionážne agentúry už nebudú podľa nových nariadení hľadať iba kandidátov, ktorí majú oboch rodičov britského pôvodu. Stačí už len jeden. Hovorca tajných služieb GCHQ, MI5 a MI6 vysvetlil, že náborom ľudí z rôzneho prostredia chcú meniť svoje zaužívané spôsoby myslenia.

MM

Zdroj: www.bbc.com, dailystar.co.uk, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“