Zakázať spoveď a radšej obetovať deti na oltár transrodovej ideológie? -

Zakázať spoveď a radšej obetovať deti na oltár transrodovej ideológie?


16. novembra 2022
  Krátke správy

Poľský liberálny denník Gazeta Wyborcza, ktorý číta okolo 5,5 milióna ľudí, začal propagovať absurdnú petíciu, ktorej signatári požadujú prijatie zákona zakazujúceho spovedanie detí mladších ako 16 rokov.

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com / John Keogh

Prečo? Pretože podľa nich je spovedanie formou psychického násilia. Táto petícia nie je však nič iné než chabá proticirkevná provokácia. „Je to jasný signál, že militantných ateistov vedie čistá nenávisť voči kresťanom a ich konečným cieľom je radikálne obmedziť práva veriacich v Krista,“ píše sa v bulletine inštitútu Ordo Iuris.

Spoveď je forma psychického násilia. Je to zásah do intímneho sveta dieťaťa, ktorý sa vykonáva s požiadavkou povedať „celú pravdu“ pod hrozbou trestu – Božieho trestu – ľuďmi, ktorí nemajú príslušné psychologické vzdelanie,“ píše sa v petícii.

Gazeta Wyborcza pritom nemá problém s LGBT skupinami, voči ktorým nepokryte prejavuje svoje sympatie.

U nás môže byť každý sám sebou. Navštívime školu, ktorá sa nebojídúhového piatku“, s obdivom píše v jednom z titulkov vyzdvihujúcich tzv. dúhové piatky organizovaných na školách s cieľom propagovať ideológiu LGBT.

Pritom dnes aj niektorí LGBT aktivisti sú znepokojení ničivým vplyvom transrodovej mánie na deti, ktorú psychológovia nazvali „sociálnou nákazou“. V Kanade na stredných školách je „in“ identifikovať sa niekde v stále sa rozširujúcom spektre LGBT – v podstate ako čokoľvek iné, len nie ako heterosexuál. Deti dostávajú nespočetné množstvo možností; sú povzbudzované, aby skúmali svoju „rodovú identitu“ a „sexualitu“; a čo je najdôležitejšie, všetci – učitelia, rovesníci, sledovatelia na sociálnych sieťach a LGBT aktivisti – ich oslavujú a potvrdzujú, ak sa identifikujú inak ako heterosexuáli. Ak dieťa prežíva ťažké obdobie – a ktoré dieťa ho nikdy neprežilo? – identifikácia ako LGBT je jeho vstupenkou do davu. Pritom mnohé z týchto detí dostávajú lieky na blokovanie puberty, hormóny a podstupujú trvalé, mrzačiace operácie.

Ale liberálov trápi spovedanie detí…

MH

Zdroj: wyborcza.pl, ordoiuris.pl, ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com / John Keogh


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“