V Kongrese USA je návrh nového zákona – odsúdenému bude po jeho prijatí hroziť 25 rokov väzenia za „transrodové“ experimenty na deťoch -

V Kongrese USA je návrh nového zákona – odsúdenému bude po jeho prijatí hroziť 25 rokov väzenia za „transrodové“ experimenty na deťoch


29. septembra 2022
  Krátke správy

Konzervatívna kongresmanka splnila svoje vyhlásenie a predložila Snemovni reprezentantov návrh zákona, ktorý kriminalizuje tzv. experimenty na zmene pohlavia na deťoch.

Republikánska reprezentantka štátu Georgia Marjorie Taylor Greenová podala návrh zákona o ochrane nevinnosti detí, podľa ktorého bude za vykonanie operácie na zmenu pohlavia alebo podanie tzv. blokátorov puberty maloletým osobám hroziť trest odňatia slobody až na 25 rokov a pokuta až do výšky 250 000 dolárov.

Ilustračný obrázok, zdroj: wikimedia commons

V Spojených štátoch amerických by sa nikdy nemalo objaviť slovo „transgenderová zdravotná starostlivosť“ (gender affirming care). V skutočnosti by sa niečo také nemalo objaviť nikde na svete. Existuje však ideológia, ktorá sexualizuje deti a vnucuje to tým najnevinnejším, najzraniteľnejším, ako je široká verejnosť. Toto sa musí zastaviť,“ povedala Greenová na tlačovej konferencii po začatí legislatívneho procesu.

Preventívne opatrenia proti trestným pokusom na deťoch sa podľa návrhu zákona rozšíria aj na deti mimo krajiny. Každý, kto sa dopustil takéhoto hrozného násilia, stratí možnosť prekročiť hranice USA.

Návrh zákona, ktorý podporilo 42 republikánskych kongresmanov, umožňuje ľuďom, ktorí boli poškodení týmito nehumánnymi experimentmi, žalovať lekárov. Okrem toho sa tam objavuje zákaz podpory takejto „starostlivosti“ zo strany verejných orgánov a zákaz akejkoľvek „transrodovej“ propagandy v školách.

Podobné zákony už boli zavedené vo viacerých konzervatívnych štátoch. Teraz je reálna šanca, že ochrana detí pred barbarskými praktikami ideológov LGBT bude mať federálnu sankciu, a teda sa bude uplatňovať na celoštátnej úrovni.

Čo tak takýto zákon prijať aj na Slovensku? Preventívne.

MH

Zdroj: lifesitenews.com, ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Z Kázní sv. farára z Arsu: O nehodnom svätom prijímaní

Verejný činiteľ – hulvát alebo vzor správania?

Spor ohľadom uctievania svätých obrazov a II. nicejský koncil

Rod Dreher by považoval prípadnú Ficom vedenú vládu za konzervatívnu