Transgender plavkyňa Lia Thomasová, neuspela (neuspel?) s pokusom získať cenu Žena roka -

Transgender plavkyňa Lia Thomasová, neuspela (neuspel?) s pokusom získať cenu Žena roka


10. augusta 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Lia Thomasová , transgender plavkyňa, ergo biologický muž, sa smeje do tváre súperkám a vyhráva jedny preteky za druhými. Jej (jeho?) ambície stať sa ženou roka však už nahnevali aj samotných predstaviteľov LGBT.

Ako je možné, že biologický muž je nominovaný na titul Žena roka? Stalo sa tak jednoducho vďaka tomu, že ju (jeho?) na ocenenie nominovala univerzita v Pensylvánii, na ktorej Thomasová študovala (či študoval?). Pripomeňme, že až v roku 2019 začala (začal…) s hormonálnou terapiou a od roku 2021 súťaží v ženskej kategórii, čím svoje súperky často privádza do plaču, pretože vyhráva všetky preteky, na ktorých sa ukáže.

V tomto článku sme písali, že vzhľadom na svoje fyzické predispozície momentálne dosahuje úspechy, aké v mužskej kategórii nikdy nemal. (Nemala?) Svoju najväčšiu súperku na plaveckých pretekoch v Ohiu prekonal (prekonala?) o celých 38 sekúnd! Nech sa totiž identifikuje ako chce, jednoducho má stále väčšiu kapacitu pľúc a mohutnejšie svalstvo ako ženy, s ktorými súperí.

Naposledy Lia spôsobila (spôsobil?) škandál, keď oznámila (oznámil?), že plánuje v ženskej kategórii štartovať aj na olympijských hrách v roku 2024. Vtedy už aj tí najzarytejší podporovatelia LGBT pochopili, že čo je veľa, to je veľa a zakázali jej (mu?) to.

Lia má však nepochybne veľký zmysel pre humor, pretože sa bez problémov rozhodla prijať nomináciu a kandidovať na titul Žena roka 2022, ktorý udeľuje americká Národná asociácia vysokoškolských atletických súťaží. Jej ambície však odsúdila aj legendárna tenistka a predstaviteľka LGBT komunity Martina Navrátilová. „To naozaj nie je dosť krásnych biologických žien medzi atlétkami!??“

Do užšieho výberu napokon porotcovia Thomasovú nevybrali.

MM

Zdroj: The Epoch Times, Christianitas.sk, titulný obrázok – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Z Kázní sv. farára z Arsu: O nehodnom svätom prijímaní

Verejný činiteľ – hulvát alebo vzor správania?

Spor ohľadom uctievania svätých obrazov a II. nicejský koncil

Rod Dreher by považoval prípadnú Ficom vedenú vládu za konzervatívnu