Tohtoročné majstrovstvá sveta vo futbale sa opäť budú hemžiť dúhovými kapitánskymi páskami na podporu LGBT -

Tohtoročné majstrovstvá sveta vo futbale sa opäť budú hemžiť dúhovými kapitánskymi páskami na podporu LGBT


28. septembra 2022
  Krátke správy

Ešte stále máme v živej pamäti šialené Majstrovstvá Európy vo futbale 2021, ktoré sa hemžili až grotesknou podporou homosexuálnej loby. Mnohí kapitáni tímov nosili dúhové kapitánske pásky; počas zápasu Nemecka s Maďarskom v Mníchove bolo v hľadisku zrejme viac LGBT vlajok ako tých nemeckých a diváci hlasno vypískali maďarskú národnú hymnu; ešte aj finálový zápas začal tak, že pestrofarebné elektrické autíčko priviezlo loptu do stredu ihriska.

Ilustračný obrázok, zdroj: soccer24.co.zw

Jediným pozitívom celej maškarády bolo, že EURO 2021 napokon vyhralo Taliansko na čele s katolíckym trénerom Robertom Mancinim, ktoré LGBT agitku odmietlo. Taliani na penalty porazili Anglicko, jedného z najväčších podporovateľov homoloby na turnaji, a to v jeho domovskom stánku, vo Wembley.

Podľa najnovších správ je však už jasné, že ani tohtoročné Majstrovstvá sveta vo futbale, ktoré sa budú konať v Katare, sa nezaobídu bez masívnej podpory LGBT. Najmenej deväť európskych krajín už totiž oficiálne vyhlásilo, že ich kapitáni budú nosiť dúhové kapitánske vlajky ako „súčasť antidiskriminačnej kampane“. Táto otvorená propaganda sodomie nesie aj názov Iniciatíva „OneLove“ („Jedna láska“) a už teraz sa k nej pridali tieto štáty: Holandsko, Belgicko, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Nórsko, Švédsko, Švajčiarsko a Wales. Štát, ktorý prišiel s týmto nápadom, bolo… Holandsko.

Holandská delegácia otvorene vyhlásila, že sa svojou iniciatívou snaží „použiť moc futbalu k presadzovaniu inklúzie a vyslať odkaz proti diskriminácii“. Kapitáni národných tímov každej krajiny budú mať na rukáve charakteristickú pásku so srdcom rôznych farieb, aby tak označili svoju príslušnosť k homo/transgender agitke.

Kapitán Anglicka, Harry Kane, sa už stihol predstaviť s novou ozdobou v zápase Ligy národov v piatok (opäť) proti Taliansku. Kaneova páska niesla pestrofarebné srdce s veľkým nápisom „ONE LOVE“.

Ako kapitáni možno všetci spolu súťažíme na ihrisku, ale stojíme spolu proti formám diskriminácie,“ povedal 29-ročný Kane počas prezentácie homoiniciatívy. „Je to o to aktuálnejšie v (tomto) čase, keď je rozdelenie v spoločnosti bežné… Spoločné nosenie pásky v mene našich tímov vyšle jasný odkaz, keď sa svet bude pozerať,“ dodal útočník Tottenhamu.

Potešiteľné však je, že pri zdravom rozume zotrvávajúci Taliani Angličanov opäť porazili a vyhrali 1:0. Angličanom sa proti „nenávistným“ štátom celkovo nedarí, veď v júni prehrali na domácej pôde s Maďarskom vysoko 0:4. Možno by sa anglický národný tím mal viac venovať tréningu futbalu, než podpore „inklúzie“ a boju proti „diskriminácii“.

Nosenie pások s LGBT motívom možno vnímať tak trochu aj ako provokáciu voči domácemu usporiadateľovi, Kataru. V krajine, kde v rodinných a osobných záležitostiach prevláda islamské právo, jeho homosexuálne správanie a jeho propaganda trestne stíhané.

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 štartujú v nedeľu 20. novembra na štadióne Al Bayt, kde bude domáci Katar hostiť Ekvádor, svojho súpera zo skupiny A.

MG

Zdroj: news.sky.com, ilustračný obrázok, zdroj – soccer24.co.zw


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Niekoľko poznámok k chystanému, trúfalo formulovanému, pastierskemu listu bp. M. Chovanca pre veriacich

Vďaka zvratu potratového rozhodnutia „Roe verzus Wade“ sa v USA narodilo 32-tisíc bábätiek

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…