Rowlingová o transgender hnutí: „Je to nebezpečné, musíme sa im postaviť“ -

Rowlingová o transgender hnutí: „Je to nebezpečné, musíme sa im postaviť“


17. marca 2023
  Krátke správy

Spisovateľka J. K. Rowlingová vo svojom podcaste poukázala na to, že aktuálne dianie vo svete nie je v poriadku. A to, aké snahy sledujeme od LGBT agendy a transgender aktivistov, už nie je v poriadku vôbec.

Ilustračný obrázok, spisovateľka J. K. Rowlingová počas jednej z TV debát
zdroj: youtube.com

Autorka okultných kníh o Harrym Potterovi zrejme vie, čo hovorí, sama si s touto agendou užila svoje. Pred pár rokmi sa totiž postavila na stranu vysokoškolskej učiteľky, ktorá mala tú drzosť tvrdiť, že pohlavia sú len dve. Následne ju vyhodili z práce, pretože takýto názor sa dnes pokladá za transfóbny.

Takýto prívlastok si napokon vyslúžila aj samotná spisovateľka, ktorá pred časom povedala odvážnu vetu, a síce, že „muži nemôžu menštruovať“. Po tomto výroku sa od nej odvrátili hviezdy filmového priemyslu, mimochodom jej bývalí kamaráti, ktorí len vďaka nej zarobili milióny dolárov.

Zaujímavé na celej tejto situácii je však to, že si všetci veľmi dobre pamätáme na časy, kedy ešte Rowlingová homosexuálnu a podobnú loby obhajovala a vyhlasovala, že máme byť tolerantní a inkluzívni. A vidíte, stačil jediný krátky záblesk zdravého rozumu, jediná otázka: Naozaj je viac pohlaví ako dve? – a aj kedysi liberálna spisovateľka sa stala terčom útokov.

Aj na tomto príklade teda vidíme, že platí staré známe: Podaj čertovi prst a vezme ti celú ruku. A ak sa potom toho, čo sa deje, zľakneš a chceš prevrátiť kabát, tak rátaj s tým, že novým terčom woke hnutia budeš ty sám…

MM

Zdroj: independent.co.uk, ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a modlitba svätého ruženca

Kardinál Burke v prejave na Kolégiu sv. Tomáša Akvinského: Revolúciu podporujú zvnútra Cirkvi aj tí, ktorí sú povolaní pásť stádo!

Harrison Butker – športovec a tradičný katolík – predniesol reč, ktorá šokovala spohanštenú Ameriku

Možný zázrak v Lurdoch? Takmer úplne slepej žene sa vrátil zrak