Prosba našim čitateľom: Podporte nás v boji za obhajobu učenia katolíckej Cirkvi -

Prosba našim čitateľom: Podporte nás v boji za obhajobu učenia katolíckej Cirkvi


7. marca 2023
  Spoločnosť

Činnosť Nadácie Slovakia Christiana, inšpirovanej medzinárodným hnutím TFP (Traditio, Familia, Proprietas), ktorá zastrešuje aj činnosť portálu Christianitas.sk, je závislá výlučne na podpore malých darcov, nestojí za nami nijaký investor a nepoberáme žiadne dotácie. A preto len vďaka vašej neustálej pomoci môžeme obhajovať pravdy a učenie katolíckej Cirkvi.

Portál Christianitas.sk je nezávislý portál – na konzervatívnej strane internetu, ktorý nechce byť ovplyvňovaný veľkými donormi alebo sponzormi. Existujeme len vďaka malým darcom, medzi ktorých sa môžete zaradiť aj vy. A tak aj vďaka vám môžeme v budúcnosti brániť katolícku vieru. Pomôže nám v tom každé jedno euro a každý jeden Otčenáš.

Sedembolestná Panna Mária
zdroj: wikimedia commons / Panoramio / Peter Derer

Prečo prosíme o vašu podporu?

Cítime povinnosť vo svedomí pri obhajobe Bohom ustanoveného poriadku, zdravého rozumu, prirodzenosti, rodiny, súkromného vlastníctva a tradície. Európska civilizácia sa duchovne prepadá k najspodnejším kruhom Danteho Inferna. Vidíte to predsa aj sami. A my sme tu, aby sme vzdelávali, inšpirovali a hájili pravdy katolíckej viery. Sme tu, aby sme denne monitorovali dianie (nielen v Cirkvi) z konzervatívnej perspektívy.

Čo robíme?

Organizujeme kampane. Zaiste si pamätáte našu veľkú bilbordovú kampaň „Choď a viac nehreš“, ktorou sme sa postavili proti LGBT alebo bilbordovú kampaň na obranu tradičnej rodiny. Vydávame časopis Spojenectvo s Máriou, katolícke kalendáre – rímskokatolícky aj gréckokatolícky, distribuujeme medzi veriacich (zadarmo) devocionálie a knihy.

Napríklad knihu o svätom Jozefovi, svätom Michalovi Archanjelovi alebo o Pátrovi Piovi spolu s jeho relikviou a posväteným ružencom, knihu o svätej Rite spolu s modlitbou a ružencom k tejto svätici. Do rodín po celom Slovensku sme posielali škapuliare, na sviatok svätého Benedikta sme pripravili knižku o ňom a záujemcom sme ju posielali aj s posvätenou medailou a modlitbou exorcizmu.

Našich vyžrebovaných podporovateľov sme vzali na zájazd do Fatimy a tam sme spoločne ďakovali Matke Božej za jej ochranu a pomoc pri šírení tohto diela, ktoré chceme aj naďalej robiť s úmyslom obrátiť Slovensko.

To však nie je všetko.

Zorganizovali sme tiež petíciu na obranu nášho biskupa Jozefa Haľka, ktorý sa stal terčom vulgárnych útokov len preto, že vystúpil proti tomu, aby sa naše deti pozerali v televízii na nemravné programy.

Vydali sme aj dôležitú publikáciu o hrôzach diabolského potratového priemyslu. Veľkej obľube sa teší náš Fatimský Apoštolát, ktorého členovia cez modlitby a obety taktiež prispievajú k duchovnej obnove Slovenska.

V týchto dňoch organizujeme aj petíciu proti presadzovaniu LGBT zväzkov na Slovensku:

A ako využijeme vašu podporu?

Naším cieľom, ktorý sme si vytýčili na rok 2023, je aj naďalej hájiť nemenné učenie svätej katolíckej Cirkvi, prirodzené chápanie manželstva, rodiny, slobodu vyznávať katolícku vieru a usilovať sa o znovuobnovenie kresťanskej civilizácie.

Plánujeme ďalšie kampane, konferencie, vydávanie kníh a našich tlačovín, pozvali sme na Slovensko aj významných hostí, ktorých vám už čoskoro predstavíme. A nie je to z našich plánov všetko!

Ďakujeme vám

Je skutočným zázrakom, že len na základe podpory malých darcov dokážeme fungovať už od roku 2016. Nikto z nás nepochybuje o tom, že za to môžeme ďakovať – okrem vás – predovšetkým Bohu a Nebeskej Matke, ktorej sme sa ako nadácia zaviazali slúžiť.

Prosíme vás, podporte nás v našom boji za obranu právd a tradície katolíckej viery.

Ďakujeme!
Portál Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Po honbe na „extrémistov“ v nemeckej cirkvi prichádza podobný pohon aj v rakúskej cirkvi: Musíme zachrániť liberálnu demokraciu!

Liberálna demokracia je žalárom pre dobromyseľných a cestou do Pekla alebo Liberálna revolúcia ako nástroj diablovej vzbury

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!

Křesťanství v pojetí Ortegy y Gasseta, II. část