Pridajte sa k nám: Výzva na modlitebné stretnutie pred ministerstvom školstva -

Pridajte sa k nám: Výzva na modlitebné stretnutie pred ministerstvom školstva


13. marca 2023
  Spoločnosť

V oblasti školstva sme momentálne vystavení brutálnemu nátlaku liberálnych aktivistov, ktorí chcú presadiť nové učebnice sexuálnej výchovy. Publikácie, ktoré sa nám dostali do rúk, vulgárnym spôsobom nabádajú naše deti na sexuálne aktívny život v čo najskoršom veku a vystavujú ich doslova pornografickému materiálu, ktorý odporuje katolíckej morálke.

Uvedené materiály (pracovná učebnica pre základné školy a pracovný zošit pre stredné školy) sú nastavené takmer výlučne na sexuálnu aktivitu, vytrhnutú z kontextu zrelých a zodpovedných vzťahov. Zároveň obsahujú obrázky nevhodné aj pre vyššie vekové kategórie, pôsobiace dokonca perverzne,“ dôrazne varujú aj katolícki biskupi Slovenska.

Zdroj: snímka obrazovky internetovej stránky

Ak sa teda teraz neozveme, tak potom práve my budeme mať na svedomí to, že naša najmladšia generácia vyrastie bez akýchkoľvek morálnych zábran!

V školách ich budú učiť promiskuite, nemorálnym sexuálnym praktikám a nedozvedia sa nič o tradičných hodnotách či manželstve. (Vzdelávať sa však budú o rôznych úchylkách a o tom, ako ich podporovať a tolerovať.)

Je načase otvorene a nahlas povedať – stačilo!

Neželáme si, aby boli naše deti predčasne sexualizované a nechceme, aby brali sexuálny život ako športovú aktivitu. Nadácia Slovakia Christiana preto pripravuje modlitebné stretnutie priamo pred Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a pozýva všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud našich detí, aby sa k nám pridali.

Zdroj: pexels.com

Modlitebné stretnutie, na ktorom sa spoločne pomodlíme ruženec a poprosíme o pomoc v našom boji Božiu Matku, Sedembolestnú patrónku Slovenska, sa uskutoční 23. marca 2023 o 17:30 hod. pred sídlom Ministerstva školstva, na adrese Stromová 1 v Bratislave.

Príďte spolu s nami povedať NIE predčasnej sexualizácii našich detí.

Nadácia Slovakia Christiana a portál Christianitas.sk

Titulný a sprievodný ilustračný obrazový fotomateriál, zdroj – pexels.com a snímka obrazovky internetových stránok – Školský portál/raabe.sk/facebook.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista

Nadužívanie a zneužívanie slova „láska“ v Cirkvi ako duchovný kastračný nástroj proti katolíckej bojovnosti