Prichádza nový Superman: Prekvapenie! Je bisexuál… -

Prichádza nový Superman: Prekvapenie! Je bisexuál…


18. novembra 2022
  Krátke správy

V súlade s novou LGBT ideológiou sledujeme, ako nám padá jedna istota za druhou. Najnovšie si to odskákal aj superhrdina Superman. Jeho láskou už po novom nebude novinárka Loise Laneová, ale muž – Jay Nakamura.

Ilustračný obrázok, zdroj: fb Spoločnosť DC

Spoločnosť DC príhodne – na „Medzinárodný deň comingoutu“ – prezradila svetu, že v najnovšom komiksovom spracovaní sa Superman predstaví ako bisexuál. Táto novinka prichádza ako časť série Superman: Syn Kal-Ela, kde je hrdinom syn Clarka Kenta – Jon.

!Pozor, spojler! Supermanov vzťah s mužom, novinárom Jayom vznikne po tom, ako Jon vyhorí, pretože je už unavený zo snahy zachraňovať svet…

Spoločnosť DC vyhlásila, že dozrel čas na posun v deji, pričom pred piatimi alebo desiatimi rokmi by bolo určite ťažšie naservírovať čitateľom takýto zvrat v charaktere hlavnej postavy.

O tom, že ide o naozaj veľké víťazstvo LGBT propagandy svedčí aj fakt, že o novom Supermanovi informoval dokonca aj prestížny The Washington Post.

Nie je to po prvýkrát, keď sa komiksové a filmové spoločnosti snažili prepašovať do svojej tvorby LGBT propagandu. Pred časom sme sa dopočuli aj o snahe spraviť lesbičku zo slávnej ľadovej princeznej Elsy, pre ohromnú kritiku rodičov sa však spoločnosť Disney s takýmto plánom predbežne stiahla.

Na ako dlho, ale nevieme.

MM

Zdroj: The Washington Post, titulný ilustračný obrázok, zdroj – fb Spoločnosť DC


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2