Pomôžte nám brániť učenie katolíckej Cirkvi: Prosíme o milodar a modlitby -

Pomôžte nám brániť učenie katolíckej Cirkvi: Prosíme o milodar a modlitby


5. apríla 2023
  Spoločnosť

Ciest, ako sa čo najlepšie pripraviť na slávenie Veľkej noci je viacero – vrúcnejšia a častejšia modlitba, pôst a almužna. O to posledné vás s pokorou chceme poprosiť aj my. Pomôžte nám v boji za morálnu obnovu Slovenska. Robíme to aj vo vašom mene, preto prosíme, aby ste nás v tom nenechali samých.

Ilustračný obrázok, zdroj: cathopic.com

Snaha LGBT loby o presadenie nemorálnych zväzkov, adopcie homosexuálnymi pármi, sexuálna výchova v školách, ktorá chce naše deti učiť zvrhlým praktikám, „odborné“ usmernenie o zmene pohlavia – to, čo sa momentálne deje na Slovensku, sme si ešte nedávno nevedeli predstaviť ani v najhoršom sne. Nie je dnes už veľa ľudí, ktorí sa neboja ozvať proti týmto šialeným plánom.

Nám však svedomie nedovolí inak, my sa ozvať musíme. Portál Christianitas.sk však existuje len vďaka malým darcom, nemáme za sebou žiadnych veľkých sponzorov, ako iné médiá. A preto len vďaka vašej neustálej pomoci – finančnej aj modlitebnej – môžeme obhajovať nemenné pravdy a učenie katolíckej Cirkvi. Pomôže nám každé jedno euro, každý jeden cent, ktorý spolu s vami obetujeme na tento cieľ.

Čo robíme?

Organizujeme kampane. Zaiste si pamätáte našu veľkú bilbordovú kampaň „Choď a viac nehreš“, ktorou sme sa postavili proti LGBT alebo bilbordovú kampaň na obranu tradičnej rodiny. Vydávame časopis Spojenectvo s Máriou, katolícke kalendáre – rímskokatolícky aj gréckokatolícky, distribuujeme medzi veriacich (zadarmo) devocionálie a knihy.

Napríklad knihu o svätom Jozefovi, svätom Michalovi Archanjelovi alebo o Pátrovi Piovi spolu s jeho relikviou a posväteným ružencom, knihu o svätej Rite spolu s modlitbou a ružencom k tejto svätici; do rodín po celom Slovensku sme posielali škapuliare, na sviatok svätého Benedikta sme pripravili knižku o ňom a záujemcom sme ju posielali aj s posvätenou medailou a modlitbou exorcizmu.

Našich vyžrebovaných podporovateľov sme vzali na zájazd do Fatimy a tam sme spoločne ďakovali Matke Božej za jej ochranu a pomoc pri šírení tohto diela, ktoré chceme aj naďalej robiť s úmyslom obrátiť Slovensko.

Zorganizovali sme tiež petíciu na obranu nášho biskupa Jozefa Haľka, ktorý sa stal terčom vulgárnych útokov len preto, že vystúpil proti tomu, aby sa naše deti pozerali v televízii na nemravné programy.

Vydali sme aj dôležitú publikáciu o hrôzach diabolského potratového priemyslu. Veľkej obľube sa teší náš Fatimský Apoštolát, ktorého členovia cez modlitby a obety taktiež prispievajú k duchovnej obnove Slovenska.

V týchto dňoch ešte stále prebieha naša petícia proti presadzovaniu LGBT zväzkov na Slovensku:

https://reaguj.sk/peticia-proti-presadzovaniu-lgbt-zvazkov/

A zorganizovali sme tiež modlitebné stretnutie pred Ministerstvom školstva Slovenskej republiky, aby sme vyjadrili svoj nesúhlas s učebnicami sexuálnej výchovy, ktoré sa u nás momentálne propagujú.

Ako využijeme vašu podporu?

Naším cieľom, ktorý sme si vytýčili na rok 2023, je aj naďalej hájiť nemenné učenie svätej katolíckej Cirkvi, prirodzené chápanie manželstva, rodiny, slobodu vyznávať katolícku vieru a usilovať sa o znovuobnovenie kresťanskej civilizácie.

Plánujeme ďalšie kampane, konferencie, vydávanie kníh a našich tlačovín, pozvali sme na Slovensko aj významných hostí, ktorých vám už čoskoro predstavíme. A nie je to z našich plánov všetko!

Ďakujeme vám za každé euro

Je skutočným zázrakom, že len na základe podpory malých darcov dokážeme fungovať už od roku 2016. Nikto z nás nepochybuje o tom, že za to môžeme ďakovať – okrem vás – predovšetkým Bohu a Nebeskej Matke, ktorej sme sa ako nadácia zaviazali slúžiť.

Prosíme vás, podporte nás v našom boji za obranu právd a tradície katolíckej viery. Každé jedno vaše euro, každý váš cent použijeme na tento úmysel. Nenechajte nás v tom samých.

Ďakujeme!
Portál Christianitas.sk

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – cathopic.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Želajú jej znásilnenie a smrť alebo Ako sa stúpenci potratov správajú k pro-life študentke

Ďalšia tradičná svätá omša zakázaná – tentokrát vo Westminsterskej katedrále

Plynutí času a věčná přítomnost

Radosť: Priateľstvo s Bohom má obsahovať aj bohatú jasnosť pravdy a aj radostné žitie v priateľstve s Ním