Petícia proti zväzkom LGBT na Slovensku: Povedzme spolu NIE šialenstvu z Bruselu -

Petícia proti zväzkom LGBT na Slovensku: Povedzme spolu NIE šialenstvu z Bruselu


15. marca 2023
  Spoločnosť

Aj vy ste si všimli masívnu kampaň progresívcov na presadenie zväzkov pre homosexuálov? Vidíte, ako sa snažia zdegradovať manželstvo na obyčajný zdrap papiera, ktorý už vraj v dnešnej dobe nemá nijaký zmysel? Viete, čo bude nasledovať ďalej? LGBT aktivisti sa tým netaja – adopcia detí. Ak vám záleží na tom, aby sa Slovensko neuberalo cestou Bruselu, ktorá vedie k absolútnemu morálnemu úpadku spoločnosti, čítajte prosím, aj nasledujúce riadky.

Zdroj: wikimedia commons

Od októbra 2022, keď sa udiala dvojnásobná vražda na Zámockej ulici v Bratislave, rozhodli sa využiť liberálne a ľavicové politické strany, ako aj mimovládni aktivisti, aktuálnu atmosféru na presadenie svojich dlhoročných zámerov. Okrem všeobecného zámeru: formovať slovenskú spoločnosť propagáciou aktívneho homosexuálneho životného štýlu a gender propagandy v médiách, vo firmách, ale aj v školách, prišli viacerí politici s návrhom na uzákonenie zväzkov párov rovnakého pohlavia.

V tejto svojej snahe majú širokú podporu centrálnych orgánov Európskej únie, ktorá na jeseň minulého roka ostro kritizovala slovenské zákonodarstvo vo vzťahu k LGBT komunite. Je preto len otázka času, kedy sa pokúsia svoje zámery presadiť definitívne.

Politici musia vidieť, že občania Slovenska s niečím takým nesúhlasia. Tento nesúhlas nakoniec potvrdzujú aj všetky prieskumy európskych agentúr, ktoré nás pravidelne umiestňujú na spodné priečky rebríčka akceptovateľnosti LGBT zväzkov. Treba však, aby politici uvideli, že občania dokážu za svoje názory skutočne bojovať.

Podpíšte, prosím, našu petíciu adresovanú ústavným činiteľom, politikom a verejným aktivistom, aby garantovali skutočné naplnenie Ústavy Slovenskej republiky, ktorá označuje za manželstvo jedine zväzok muža a ženy.

Postavme sa spoločne na odpor a zastavme nezdravé názory pretláčané z Bruselu a EÚ!

Povedzte spolu s nami STOP zväzkom LGBT na Slovensku, podpíšte našu petíciu a zdieľajte ju, prosím, aj medzi svojimi priateľmi a známymi. Ďakujeme.

https://reaguj.sk/peticia-proti-presadzovaniu-lgbt-zvazkov/

Nadácia Slovakia Christiana a redakcia portálu Christianitas.sk
Titulný ilustračný obrázok, zdroj – wikimedia commons

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2