Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi -

Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi


22. marca 2023
  Spoločnosť

Snaha LGBT loby o presadenie nemorálnych zväzkov, adopcie homosexuálnymi pármi, sexuálna výchova v školách, ktorá chce naše deti učiť zvrhlým praktikám, „odborné“ usmernenie o zmene pohlavia – to, čo sa momentálne deje na Slovensku, sme si ešte nedávno nevedeli predstaviť ani v tom najhoršom sne. Nie je dnes už veľa ľudí, ktorí sa neboja ozvať proti týmto šialeným plánom. Nám však svedomie nedovolí inak, my sa ozvať musíme.

Ilustračný obrázok, zdroj: cathopic.com

Robíme to aj vo vašom mene – a preto vás prosíme, aby ste nám v tomto boji za morálnu obnovu Slovenska pomohli. Pomôže nám každé jedno euro, ktoré obetujete na tento cieľ. Portál Christianitas.sk totiž existuje len vďaka malým darcom, nemáme žiadnych veľkých sponzorov, ako iné médiá. A preto len vďaka vašej neustálej pomoci môžeme obhajovať pravdy a učenie katolíckej Cirkvi.

Čo robíme?

Organizujeme kampane. Zaiste si pamätáte našu veľkú bilbordovú kampaň „Choď a viac nehreš“, ktorou sme sa postavili proti LGBT alebo bilbordovú kampaň na obranu tradičnej rodiny. Vydávame časopis Spojenectvo s Máriou, katolícke kalendáre – rímskokatolícky aj gréckokatolícky, distribuujeme medzi veriacich (zadarmo) devocionálie a knihy.

Napríklad knihu o svätom Jozefovi, svätom Michalovi Archanjelovi alebo o Pátrovi Piovi spolu s jeho relikviou a posväteným ružencom, knihu o svätej Rite spolu s modlitbou a ružencom k tejto svätici; do rodín po celom Slovensku sme posielali škapuliare, na sviatok svätého Benedikta sme pripravili knižku o ňom a záujemcom sme ju posielali aj s posvätenou medailou a modlitbou exorcizmu.

Našich vyžrebovaných podporovateľov sme vzali na zájazd do Fatimy a tam sme spoločne ďakovali Matke Božej za jej ochranu a pomoc pri šírení tohto diela, ktoré chceme aj naďalej robiť s úmyslom obrátiť Slovensko.

Zorganizovali sme tiež petíciu na obranu nášho biskupa Jozefa Haľka, ktorý sa stal terčom vulgárnych útokov len preto, že vystúpil proti tomu, aby sa naše deti pozerali v televízii na nemravné programy.

Vydali sme aj dôležitú publikáciu o hrôzach diabolského potratového priemyslu. Veľkej obľube sa teší náš Fatimský Apoštolát, ktorého členovia cez modlitby a obety taktiež prispievajú k duchovnej obnove Slovenska.

V týchto dňoch organizujeme aj petíciu proti presadzovaniu LGBT zväzkov na Slovensku:

https://reaguj.sk/ peticia-proti-presadzovaniu-lgbt-zvazkov/

Rovnako organizujeme aj modlitebné stretnutie pred ministerstvom školstva Slovenskej republiky, aby sme vyjadrili svoj nesúhlas s učebnicami sexuálnej výchovy, ktoré sa u nás momentálne propagujú.

Ako využijeme vašu podporu?

Naším cieľom, ktorý sme si vytýčili na rok 2023, je aj naďalej hájiť nemenné učenie svätej katolíckej Cirkvi, prirodzené chápanie manželstva, rodiny, slobodu vyznávať katolícku vieru a usilovať sa o znovuobnovenie kresťanskej civilizácie.

Plánujeme ďalšie kampane, konferencie, vydávanie kníh a našich tlačovín, pozvali sme na Slovensko aj významných hostí, ktorých vám už čoskoro predstavíme. A nie je to z našich plánov všetko!

Ďakujeme vám!

Je skutočným zázrakom, že len na základe podpory malých darcov dokážeme fungovať už od roku 2016. Nikto z nás nepochybuje o tom, že za to môžeme ďakovať – okrem vás – predovšetkým Bohu a Nebeskej Matke, ktorej sme sa ako nadácia zaviazali slúžiť.

Prosíme vás, podporte nás v našom boji za obranu právd a tradície katolíckej viery. Každé jedno vaše euro, každý jeden váš cent sa použije na tento úmysel. Nenechajte nás v tom samých.

Ďakujeme!

Portál Christianitas.sk

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – cathopic.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry