Mzdou hriechu je aj choroba. Opičie kiahne sú na vzostupe -

Mzdou hriechu je aj choroba. Opičie kiahne sú na vzostupe

Austin Ruse
1. augusta 2022
  Spoločnosť  


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Vo Washingtone DC a New Yorku sú ich stovky. To, že takmer všetci z nich sú aktívni homosexuáli, nám odhaľuje čosi strašné o ich svete.

Starostka Washingtonu DC Muriel Bowserová tvrdí, že jej mesto možno bude potrebovať až stotisíc očkovaní proti opičím kiahňam. Hlavné mesto krajiny má najvyššiu mieru nákazy na obyvateľa v krajine. New York nie je ďaleko za ním. Pred niekoľkými dňami bolo v New Yorku 336 obetí opičích kiahní, z ktorých ani jedna nie je žena.

Vľavo – vírus opičích kiahní, vpravo – záber z pochodu „hrdosti“ v Tel Avive v roku 2015
zdroj: flickr.com, flickr.com/George Dement, fotokoláž: Christianitas.sk

Aby ste pochopili, prečo je to tak, v metre oboch miest môžete vidieť reklamy na čosi, čo sa nazýva PrEP, droga gejovských párty, tvrdiace, že umožňuje neobmedzenú sexuálnu aktivitu bez následkov HIV. Pretláčajú to aj školákom, ale to je už iný príbeh. Tento príbeh je o gejovskom spôsobe života, zahŕňajúcom neprestaviteľné veci.

Ako pravdepodobne už viete, opičie kiahne sú odporná infekcia, ktorá spôsobuje nevzhľadné pľuzgiere často na tých najnevzhľadnejších miestach. Obrázky sú dosť znepokojujúce a človek má tendenciu súcitiť s každým, kto ich má.

Treba však zdôrazniť, že opičie kiahne sa vyskytujú takmer výlučne medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi, ak to vôbec možno nazvať sexom (v skutočnosti nemožno). Zdá sa, že vznikli v Afrike a nejako preskočili do gejovských orgií v Európe. A potom prišli na všetky tie krásne pochody „hrdosti“ v Spojených štátoch a my čelíme ďalšej gej epidémii.

Žiadnu stránku tohto javu nemožno nazvať „dobrou správou“, ale je to pripomienka, že tento spôsob života v skutočnosti nie je žiadna idyla, ako by to chceli vykresliť médiá. Bývalý gej a pornoherec Joe Sciambra vysvetľuje, že jeden z dôvodov, prečo sa vydal na túto cestu, je to, že ani prostitútky by nerobili to, po čom túžila jeho vtedajšia bujná fantázia. Ale gejovia to robili.

V roku 2014 vyšiel v časopise Linacre Quarterly dôležitý článok pozoruhodnej nezávislej výskumníčky Dale O’Learyovej, ktorá v roku 1997 na míle predbehla všetkých svojou knihou The Gender Agenda. O’Learyovej článok s názvom The syndemic of AIDS and STDS among MSM (Syndémia AIDS a pohlavne prenosných chorôb medzi mužmi majúcimi sex s mužmi) rozpráva vedecký príbeh, ktorý sa dnes už nesmie hovoriť.

Gejovský život je nebezpečný. Počuli ste niekedy o Special K? Poppers? GHB? Sú to drogy používané na „disinhibíciu a vzbudenie pocitu neporaziteľnosti“. Robert Kennedy Jr. hovorí, že najčastejšou súvislosťou medzi správaním homosexuálov a vírusom HIV sú poppers, amylnitrát, ktorý sa šnupe (vdychuje nosom). Obľúbený je aj kryštalický metamfetamín.

Nezriedkavou črtou sú aj zástupy sexuálnych partnerov. Výskumníci z CDC v prvých rokov výskumu HIV zistili, že nakazení mali až 1000 partnerov. O’Learyová vysvetľuje, že súbeh drog, alkoholu, šialeného sexu, násilia, psychických porúch vytvoril syndémiu, čo je „súhrn dvoch alebo viacerých súbežných alebo po sebe nasledujúcich epidémií alebo zhlukov chorôb v populácii s biologickými interakciami…

Pripúšťam, že článok Daley O’Learyovej vyšiel pred 8 rokmi a veľká časť výskumu, ktorý cituje, pochádza spred niekoľkých rokov. Odvtedy sa toho veľa udialo, vrátane toho, čo sa zdá byť širším akceptovaním homosexualizmu a homosexuálnych „manželstiev“. Obhajcovia gejov tvrdia, že ich správanie je dôsledkom internalizovanej „homofóbie“. Podobne hovoria, že liekom na homosexuálnych kňazov a biskupov zneužívajúcich seminaristov je vraj manželstvo. Zmenila to všetko legalizácia homo „manželstiev“? Zvyšujúca sa miera infekcií HIV hovorí, že nie. Epidémia pohlavných chorôb hovorí, že nie. Opičie kiahne hovoria, že nie.

Čo majú katolíci robiť? Milovať a modliť sa za ľudí s príťažlivosťou k rovnakému pohlaviu. Konvertita Joe Sciambra stojí uprostred veľkej skazenosti na podujatiach gejovských pochodov „hrdosti“ v San Franciscu v tričku s nápisom „Ježiš miluje homosexuálov“. Existuje apoštolát nazvaný Courage (Odvaha), ktorý pomáha homosexuálne cítiacim mužom žiť čisto. Existujú odvážni psychológovia, ktorí liečia homosexuálov a pomáhajú im odísť od tohto spôsobu života; ukazujú, že človek môže opustiť tento životný štýl a viesť zdravý, čistý život.

Kľúčová vec pre každého, kto je v pokušení podľahnúť takémuto správaniu správaniu: nikdy sa nevzdávajte, môžete sa zmeniť. A nikdy nepodľahnite diabolskému našepkávaniu tých, ako je Páter James Martin SJ, tvrdiacich, že je to prijateľný a zdravý spôsob života.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Násilie, voľby a demokracia. Skutočne to k sebe nepasuje? Dejiny hovoria niečo iné…

Recenzia knihy Roberta kardinála Saraha – Katechizmus duchovného života

Kardinál Ladaria, bývalý prefekt Dikastéria pre náuku viery, zrušil účasť na októbrovej Synode. Šíria sa špekulácie o príčine jeho rozhodnutia

National Geographic: „Exorcizmus je skutočný fenomén“