Chýbajú vám peniaze? Presťahujte sa do San Francisca a povedzte, že ste LGBT -

Chýbajú vám peniaze? Presťahujte sa do San Francisca a povedzte, že ste LGBT


23. novembra 2022
  Krátke správy

Chcete si rýchlo zarobiť 1200 dolárov mesačne? V Amerike žiaden problém. Ak máte to šťastie, že žijete v San Franciscu a vyhlásite sa za transgendera, nebinárneho alebo citujeme – rodovo rôznorodého – dostanete od mesta takúto utešenú sumu plus zdravotnú starostlivosť, ktorá v USA nie je práve lacná.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Pani starostka San Francisca, London Breedová, oznámila, že mesto ponúka od januára úžasnú a progresívnu novinku s názvom – „garantovaný príjem pre transrodových, nebinárnych, intersexuálnych a tematicky podobných ľudí s nízkymi príjmami“.

1200 dolárov mesačne môžu dostávať počas 18 mesiacov od samosprávy všetci, ktorí nezarábajú práve najlepšie a – vyhlásia sa za sexuálnu menšinu. Účastníkom programu bude k dispozícii aj lekárska a psychiatrická starostlivosť a rovnako aj liečba zameraná na zmenu pohlavia.

Mesto uviedlo, že tento program pre transrodových ľudí má podporiť ich ekonomickú stabilitu. Vo vyhlásení ďalej zdôraznili, že táto progresívna novinka poskytne dočasný garantovaný príjem 55 obyvateľom mesta, ktorí sú starší ako 18 rokov a príjem majú nižší ako 600 USD mesačne.

Pýtate sa, prečo len oni dostanú podporu? Pani starostka to vysvetľuje tým, že trans komunity majú vyššiu mieru chudoby a diskriminácie…

MM

Zdroj: nationalreview.com, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Pomocný biskup Athanasius Schneider obviňuje pápeža Františka z prenasledovania verných katolíkov

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2