V americkej CIA začnú uplatňovať genderové pravidlá a propagáciu -

V americkej CIA začnú uplatňovať genderové pravidlá a propagáciu


6. mája 2021
  Krátke správy

Pokiaľ by sa nejaký tajomný Doktor No, ktorý trpezlivo čaká Jamesa Bonda na opustenom ostrove, rozhodol pomocou LGBT perestrojky rozložiť americkú spoločnosť, tak by nemohol postupovať inak, ako súčasné americké elity. Školy, úrady, kostoly aj armáda sa stali cirkusmi, v ktorých vystupuje 24 hodín denne krasojazdkyňa Deštrukcia a evidentne nie je zatiaľ unavená.

Najnovšie číslo si pripravila s organizáciou CIA, ktorá hrala doteraz v očiach jednej polovice sveta podobnú úlohu, ako v očiach druhej polovice KGB – čiže všadeprítomného rafinovaného poloboha, stojaceho za väčšinou „lumpačín“ vo vesmíre. Každopádne, buď sa miera rafinovanosti dostala do takého dialektického štádia vývoja, že sa zmenila na svoju antitézu, alebo sa rozhodol niekto USA rozložiť zvonku, alebo, a to tiež nie je nemožné, došlo k ďalšiemu pokroku v genéze ľudskej tuposti, ktorý sme si doteraz nevedeli predstaviť.

Skrátka CIA, americká tajná služba, sa vrhla na LGBT, gender a multi-kulti. Počas tohto týždňa zverejnila náborové video, v ktorom vystupujúca protagonistka chrlí propagandistické frázy v tých najlepších tradíciách ľavicového newspeaku. Označuje sa za feministku a odmieta rasizmus: „Som žena s farebnou pleťou, som matka, som mileniálny cisgender s úzkosťami.“ Skrátka, ideálny špión, pred ktorým sa určite už teraz trasú všadeprítomní Boširov a Petrov, hrdinovia z politicky korektných protiruských špionážnych hororov na pokračovanie.

Namiesto bondovskej vodky s Martini, mieša (premiešať, netrepať!) pokroková agentka do svojho curriculum vitae ďalšie osviežujúce ingrediencie: „Odmietla som patriarchálne predstavy o tom, čo má žena robiť a zaslúžila som si miesto v organizácii.“

Nebudem sa ospravedlňovať za priestor, ktorý okupujem,“ dodáva a hrdo ukazuje tričko s feministickým symbolom. To všetko korunuje duchaplným sloganom, ktorý si v ničom nezadá s heslami amerických reklám na ženské vložky: „Ja som ja, bez ospravedlnení.“

Vedenie CIA uviedlo, že video je súčasťou dlhodobej kampane s názvom Humans of CIA, ktorá je smerovaná na minority. Zdá sa teda, že nepôjde len o ojedinelú akciu, ale štedro dotovanú aplikáciu novej vládnej agendy.

Pravicoví politici sú z kampane znechutení a Ted Cruz z Texasu s elementárnou logikou poznamenal na Twitteri: „Pokiaľ by ste boli čínsky komunista, alebo iránsky Mulláh, či Kim Čong-un… vydesilo by vás to?“

Zostáva však ešte jedna možnosť vysvetlenia: CIA je tak rafinovaná, že pod pláštikom gender propagandy generuje a pripravuje novú generáciu titanských špiónov, ktorí budú dokonale utajení a prekrytí falošným rozkladom. Má to však jeden háčik – to by sa nesmeli svetu pred očami rozkladať celé Spojené štáty na čele s prezidentom. Ako pri každom organizme aj tu platí, že rozklad z centra nakoniec dorazí aj na perifériu.

BM


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Má floridská diecéza jurisdikciu nad… Mesiacom?

Biskup Mutsaerts vyjadril podporu biskupovi Stricklandovi

Odovzdali sme petíciu za zastavenie škandalózneho predstavenia SND dehonestujúceho Nášho Pána Ježiša Krista

Nadužívanie a zneužívanie slova „láska“ v Cirkvi ako duchovný kastračný nástroj proti katolíckej bojovnosti