Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec! -

Totálny škandál na prvom Katolíckom svetovom dni detí v Ríme, organizovanom pápežom: Deťom tancoval transsexuálny umelec!


28. mája 2024
  Krátke správy

Kým nemecký pokrokový portál Katholisch.de radostne oznamuje, že „prvý Katolícky svetový deň detí bol dobrým znamením“, konzervatívnejšie ladené katolícke média, ako napr. LifeSiteNews referujú o zdesení veriacich katolíkov.

Zdroj: youtube.com

Príčinou oprávneného pohoršenia je vystúpenie talianskeho trans „umelca“, ktorý používa meno Carmine De Rosa. Ten vystúpil 25. mája ako jeden z oficiálnych umelcov na úvodnom Katolíckom svetovom dni detí!

Pokiaľ máte silný žalúdok a nervy, môžete si vystúpenie „umelca“ pozrieť tu:

V prejave tejto umeleckej kreatúry, ktorá potom deťom tancuje v ženských šatách a ukazuje im zadok, vytŕčajúc ho počas vyhadzovania sukne v transsexuálno-pedofilnej verzii kankánu, počujeme zreteľne ako vyslovuje „papa Francesco“ pri uvádzaní svojho vystúpenia. V príhovore opisoval aké „vzrušenie“ pociťoval, keď ho oficiálne pozvali na Katolícky svetový deň detí.

Na záplavu pohoršených reakcií reagoval De Rosa svojou obhajobou na TikToku, že „mojou úlohou bolo vyvolávať detské úsmevy a podarilo sa mi to“.

LifeSiteNews kontaktovala tlačovú kanceláriu Svetového dňa detí, aby sa informovala ohľadom oficiálneho angažmánu De Rosu na podujatí, ale zatiaľ nedostala odpoveď. Sám De Rosa však uviedol, reagujúc na negatívne komentáre, že bol oficiálne pozvaný:

Chcel by som pri čítaní komentárov podotknúť, že pre toto podujatie som bol vyhľadaný kvôli tomu typu predstavenia, ktorý mám na pódiu a pre profesionalitu… A ja jednoducho obhajujem svoje umenie.“

Čiže, organizátori ho angažovali nie omylom, ale práve pre jeho trans kreácie!!!

Jeho účasť na Katolíckom svetovom dni detí bola možno preto taká žiaduca, že už predtým dlhodobo vystupoval na rôznych cirkevných podujatiach, vrátane rôznych párty po prvom svätom prijímaní detí, ako píše LifeSiteNews!!!

Pri príležitosti Katolíckeho svetového dňa detí sa v Ríme stretli malé deti z približne 100 krajín. Dvojdňové stretnutie s pápežom Františkom sa konalo v sobotu, keď sa pápež stretol s deťmi na Olympijskom štadióne, a potom v nedeľu, keď predsedal trojičnej nedeľnej omši na Námestí sv. Petra.

Liberálny a pokrokový portál Katholisch.de je však z Katolíckeho svetového dňa nadšený. Tu sú kvetnaté slová jeho aktivistickej propagandy:

Energia, ktorá cez víkend prúdila z dievčat a chlapcov, z ich sprievodcov a z pápeža Františka, povzbudzuje a dáva nádej.“

Vskutku, pozoruhodná energia…

BM

Zdroj: LifeSiteNews, Katholisch.de, titulný ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Sv. Benno z Meissenu, biskup a apoštol polabských Srbov

Duch Svätý nás posilňuje a teší

Protirečenia ľavicovo-liberálneho myslenia alebo Hitparáda slniečkárskej hlúposti

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, VI. časť