Odhalenie médií: Starosta New Yorku a šéfovia polície sú slobodomurári vysokého, 33. stupňa. Priniesli aj fotografie -

Odhalenie médií: Starosta New Yorku a šéfovia polície sú slobodomurári vysokého, 33. stupňa. Priniesli aj fotografie


29. septembra 2023
  Krátke správy

Poznáte zaiste ten nadradený úškrn, ktorý sa zjaví na tvárach sekulárnych liberálov či pokrokových katolíkov, keď spomeniete slovo – slobodomurárstvo. Stávate sa okamžite komickou figúrkou z 19. storočia, ktorá hlce konšpiračnú kašu a tá vám definitívne zatemňuje mozog.

Dnes by predsa už každý pokrokový a moderný katolík mal vedieť, že slobodomurári boli len takí dobrácki filantropi, čo zakladali sirotince alebo ústavy pre invalidov. Skrátka niečo ako ďalší dobrák – George Soros, ale opásaní zásterou. Teraz sú navyše už len akýmsi kultúrno-folklórnym, humanistickým záujmovým krúžkom, na spôsob zberateľov plastových modelov bugatiek. Moc nemajú určite žiadnu.

Zdroj: flickr.com

Ale život je plný prekvapení. Denník The New York Post priniesol 25. septembra zaujímavú a podnetnú informáciu, že starosta Eric Adams a šéf polície Edward Caban, boli počas tajného slobodomurárskeho obradu iniciovaní do ďalšieho stupňa zasvätenia, čiže povýšení v rámci slobodomurárskej hierarchie.

https://nypost.com/2023/09/25/secret-revealed-mayor-adams-police-commissioner-named-freemasons/

Celý obrad, ktorý bol mimochodom záhadne vynechaný z oficiálneho zoznamu akcií vedenia mesta, prebehol pod patronátom afro-americkej slobodomurárskej lóže The Prince Hall Masonic Temple. Tá zverejnila fotografie šťastných povýšencov, opásaných romantickými a nadovšetko tolerantnými zásterami. Fotografie si môžete pozrieť na horeuvedenom odkaze.

Čo však bolo novum – obrad iniciácie prebehol po prvýkrát v histórii priamo v úrade starostu. Lóžoví bratia sa už zrejme cítia natoľko silní, že ani nejavia potrebu tajiť, do akej miery je celé vedenie mesta súčasťou lóže.

Na lóžových facebookových stránkach (momentálne nedostupných) sa radostne oznamovalo:

Bratia a sestry, dnes sme po prvýkrát v histórii usporiadali v Gracie Mansion príležitostnú Grand Lodge s dôstojníkmi a bratmi Grand Line. Táto jedinečná príležitosť poslúžila na povýšenie do dôstojnosti slobodomurárskych majstrov, starostu New Yorku, ctihodného Erica Adamsa, policajného komisára Edwarda Cabana a šéfa policajného oddelenia Jeffreyho Maddreyho.

Aj náčelník newyorskej polície Jeffrey Maddrey bol počas obradu iniciovaný do hodnosti Majster. On a nový Veľmajster Caban však nie sú jedinými vysokými úradníkmi polície v slobodomurárskej lóži. Aj Kevin Wardally, vedúci kancelárie NYPD, je dôstojníkom lóže s titulom – Veľký mladší dozorca. Samotný starosta Adams je bývalým kapitánom polície.

Medzi ďalších povýšených bratov sa počas obradov zaradili: poslanec Gary Pretlow a Tony Hebert, pracovník kancelárie starostu pre komunitné záležitosti. Tým sa dostalo cti 32. stupňa iniciácie.

Starosta, ako horlivý podporovateľ Demokratickej strany, propaguje vraždenie nenarodených detí až do záveru tehotenstva.

Zdroj: flickr.com

To, akú nemajú slobodomurári v New Yorku žiadnu moc, si ľahko domyslíte, keď si zistíte, že ovládajú aglomeráciu s populáciou 8,5 milióna duší. Podobný počet obyvateľov má celé susedné Rakúsko. Navyše, právomoci newyorského starostu ďaleko prevyšujú právomoci rakúskeho premiéra.

No a to, že slobodomurári zrejme nebudú mať svoj hlavný stan na newyorskej radnici, ale niekde úplne inde, je tiež asi zrejmé. New York nie je ich najsilnejšia základňa. Má len tú prednosť, že sa tam už nemusia skrývať a hrať sa na filantropov. Nepochybne usilovne pracujú na všetkých murárskych budovateľských plánoch, ktoré sa už od 18. storočia nemenia.

Jedným z hlavných je aj – zničenie katolíckej Cirkvi…

BM

Zdroj: The New York Post, PCH24, sprievodný ilustračný obrazový materiál, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Quattrocchiovci – blahoslavený taliansky manželský pár, ktorý s Kristom prekonal všetky životné ťažkosti ukázal, že kresťanské manželstvo môže byť nasledovaniahodnou spoločnou cestou k svätosti

Ľavicoví demonštranti a sodomiti útočili na prolife centrum Pro Vita e Famiglia v Ríme

Prelomový rozsudok v Taliansku: Sudca uznal právo občanov, ktorí narúšali očkovanie proti Covidu-19 – ich pochybnosti boli oprávnené (!)

Arcidiecéza v St. Louis zatvorila prosperujúcu tradičnú farnosť