LGBT valec: Poslanci za uznávanie rodičovstva cezhraničných homo-párov. „Konzervatívna“ Záborská hlasovala tiež za! -

LGBT valec: Poslanci za uznávanie rodičovstva cezhraničných homo-párov. „Konzervatívna“ Záborská hlasovala tiež za!


21. marca 2023
  Krátke správy

Slovensko bude uznávať rodičovské práva zahraničných a cezhraničných homosexuálnych párov, a teda aj adopcie detí týmito pármi. Všetko napreduje podľa bruselského plánu a direktív, tak ako sme už o tom písali aj tu:

http://christianitas.sk/budu-na-slovensku-duhove-rodiny-aj-bez-suhlasu-obcanov-eu-ide-potichu-zmenit-rodicovske-prava-lgbt-v-celej-unii/
http://christianitas.sk/sef-lgbt-iniciativy-inakost-rovnost-pre-lgbti-ludi-zabezpecia-sudy-a-kam-sa-podela-vola-ludu/
http://christianitas.sk/slovenska-legislativna-lgbt-salama-sa-prave-zacala-krajat-rozlucme-sa-s-krestanskym-slovenskom/

Aby obišli lokálny odpor proti homo-zväzkom, vymysleli v Bruseli fintu: najprv sa budú uznávať tieto zväzky a rodičovstvo navzájom v EÚ a lokálne zatiaľ nie, no a následne, ako to opísal predseda Inakosti v článku vyššie, súdy, žaloby a obvinenia z údajnej diskriminácie dokončia zvyšok. Nakoniec bude musieť Slovensko kapitulovať a uznávať aj domáce homo-zväzky.

Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com

O tom, či bude na Slovensku platiť nariadenie bruselskej Rady o právomoci, rozhodnom práve, uznávaní rozhodnutí a prijímaní verejných listín vo veciach rodičovstva a o zavedení európskeho osvedčenia o rodičovstve rozhodoval minulý týždeň v Národnej rade SR Výbor Národnej rady pre európske záležitosti. A čo by ste povedali, bruselský paškvil bol vo výbore NR SR schválený. (!)

Tohto veľmi priehľadného trójskeho koňa pomohli na Slovensko dotiahnuť nielen tzv. ľavicoví a liberálni „zástupcovia ľudu“ a vykonávatelia jeho „vôle“, ale aj dlhoroční pokrytci hrajúci sa na „konzervatívcov“ – na čele s Annou Záborskou. O týchto nechutných zjavoch sme písali už tu:

http://christianitas.sk/tridsat-rokov-diskreditacie-krestanstva-krestanskymi-politikmi-na-slovensku/
http://christianitas.sk/zaborska-nie-som-viazana-vo-svedomi-hlasovat-za-sprisnenie-potratov/ http://christianitas.sk/juraj-seliga-a-registrovane-partnerstva-ako-konzervativna-hodnota-je-to-uz-dno-tzv-slovenskeho-konzervativizmu/
http://christianitas.sk/kriziak-matovic-a-zjednotena-konzervativna-koalicia-naletia-krestania-zase/

Ešte raz si to zopakujme: cieľom nariadenia je zabezpečiť, aby sa rodičovstvo preukázané v jednej z krajín EÚ uznávalo vo všetkých členských štátoch. A to aj v prípade homosexuálnych párov s deťmi.

Za odobrenie tejto eurovízie, s vyhliadkou na legislatívne ošetrenie domácich homo-párov, hlasovala predsedníčka Kresťanskej (!) únie Anna Záborská, aj víla horských prameňov Romana Tabáková, brat Borisa Kollára Ľudovít Goga alebo Peter Kmec z Hlasu. Proti hlasoval len Milan Mazurek zo strany Republika.

Ako pokračovanie tohto „konzervatívneho“ podvodu na slovenských kresťanoch, môžeme vnímať aj kritiku KDH voči tomuto hlasovaniu. Živly na čele s Annou Záborskou pochádzajú práve z KDH a jeho liahne, takže terajšiu kritiku KDH možno vnímať len ako predvolebný pokus na získanie kresťanského voliča (podobne ako to robili ďalší „konzervatívni“ politici). Akonáhle by sa KDH dostalo do parlamentu, budú jeho poslanci s najväčšou pravdepodobnosťou hlasovať v bruselskom duchu.

Aká panuje na výbore NR SR atmosféra si môžete pozrieť tu: https://tv.nrsr.sk/vyborydetail/11010?termNr=8.

Symbolicky tam sedia na jednej strane zodpovední, proeurópski, solídni, slušní, tolerantní a inkluzívni poslanci a na druhej strane osamotený Mazurek. Každý „zodpovedný“ a „slušný“, nech už sa bude volať akokoľvek (a časom možno aj Mazurek) bude hlasovať práve tak, ako si Brusel želá. Kým bude Slovensko pod jeho kuratelou. Jediný problém je – ako to potom naservírovať ľuďom. Našťastie pre poslancov, počet kresťanov na Slovensku každoročne klesá, takže čoskoro sa už nebudú musieť pretvarovať.

BM

Zdroj: Denník N, tv.nrsr.sk, ilustračný obrázok, zdroj – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry