Disney+ už stratil 2,4 milióna predplatiteľov -

Disney+ už stratil 2,4 milióna predplatiteľov


14. marca 2023
  Krátke správy

Get woke, go broke! Múdra veta sa opäť potvrdila. Staň sa „progresívne angažovaný“ a skrachuješ. Špeciálne to platí o spoločnosti Disney.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Po tom, čo Disney „pokrokovo“ rozhodla o prerábaní rozprávok v duchu agendy LGBT, musela spoločnosť priznať, že ich fanklub prudko poklesol. Deti rozprávky s homosexuálnymi princami nezaujali a rodičia odmietali svojim potomkom takéto filmy púšťať.

Problémy má aj streamovacia služba Disney+, ktorá musela priznať, že aj jej rast sa zastavil. Služba Disney+ je stará len niečo vyše dvoch rokov a stále by jej mali pribúdať milióny amerických predplatiteľov. To sa však zjavne nedeje, a preto generálny riaditeľ spoločnosti Disney Bob Iger, ktorého chytá panika, masívne prepúšťa, konsoliduje a znižuje náklady.

Všetci vieme, čo sa tu deje… Žiadny slušný rodič sa necíti bezpečne, keď nechá svoje dieťa samé so službou Disney+, ktorá sa stala streamovacou službou plnou rasizmu, sexuality pre dospelých a propagandy za mrzačenie (gender tranzícia),“ upozorňuje organizácia CitizenGo.

Na výsledok hospodárenia majú, samozrejme, vplyv aj najnovšie prepadáky spoločnosti Disney. Dva animované filmy, ktoré by za normálnych okolností zarobili miliardu dolárov, zarobili menej ako štvrtinu tejto sumy.

Snímky Lightyear a Strange World finančne prepadli kvôli doslova chorému rozhodnutiu spoločnosti Disney zahrnúť do nich homosexuálne zápletky. „Ide o filmy určené deťom a žiadny rodič nechce odísť z kina, keď je nútený diskutovať so svojím päťročným dieťaťom o alternatívnych sexuálnych štýloch,“ vysvetľuje CitizenGo.

Aj našim čitateľom teda odporúčame, aby si dobre premysleli, na aké rozprávky a od akej spoločnosti vezmú svoje deti do kina.

MM

Zdroj: CitizenGo, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

!!! Škandál: Cirkev v Taliansku financovala mimovládne organizácie, ktoré profitovali z prevádzačstva migrantov. Biskupi, kardináli aj pápež…

Cirkev predala 500-ročný španielsky kláštor budhistickým mníchom na meditácie. Obyvatelia protestujú

Herézy a bludy, IX. časť: Donatisti, 1/2

Medzi deformitas a deiformitas. Poznámky k ekleziológii Valerija Vilinského a svätého Augustína