Argentína: Dve lesbické matky mučili a zavraždili svoje dieťa -

Argentína: Dve lesbické matky mučili a zavraždili svoje dieťa


7. decembra 2021
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Veľký rozruch v Argentíne spôsobila správa o vražde 5-ročného chlapca lesbickým párom jeho „matiek“. Tie sa stali známe tým, že ho vodili na pro-potratové a LGBT pochody, kde tvorili mediálne prezentovanú trojicu. Fotografie a videá na internete síce ukazujú usmiateho malého Lucia, avšak pri bližšom spätnom skúmaní boli pozorovateľné modriny na jeho tvári a znehybnenosť ruky v dôsledku zlomených prstov. O celom prípade písal na svojom twitterovom účte argentínsky politológ a odborník na rodovú problematiku Agustin Laje.

Rovnakú správu v ten istý deň zverejnila na Twitteri pro-life organizácia Partido Celeste Provida. Upozornila aj na početné zranenia na tele dieťaťa, pričom zdôraznila, že hoci „malo zlomeniny, známky bitia a bolo mučené, progresívcom to nevadilo. Pokrytci.“

Malý Abel Lucio Dupuy zomrel 26. novembra v Santa Rosa – hlavnom meste stredoargentínskej provincie La Pampa. Po kolapse ho previezli do miestnej nemocnice, no pre mnohopočetné poranenia tela a vnútorných orgánov, ako aj pre vnútorné krvácanie, ho už lekári nedokázali zachrániť. Pitva odhalila veľa starých stôp po popáleninách od cigariet a uhryznutiach.

Chlapcova matka Magdalena Espósito Valienteová a jej partnerka Abigail Páezová, aktivistky hnutia LGBT, už boli zatknuté pre podozrenie z vraždy. To všetko v čase, keď ešte stále prebieha súd lesbického páru s biologickým otcom malého Lucia, Christianom Dupuyom o otcovské práva. Chlapcov otec sa zrejme snažil dostať svojho syna z rúk lesbického páru, avšak márne.

Podľa miestnych médií klinická anamnéza preukázala, že obe ženy chlapca medzi decembrom 2020 a marcom tohto roka opakovane týrali, no nič nenasvedčuje tomu, žeby sa súdny systém o vec zaujímal. Rovnakou záhadou zostáva ľahostajnosť pokrokových spoluaktivistov z LGBT hnutia, ktorí predsa na pochodoch a iných aktivitách museli vidieť chlapcove poranenia, ktoré sú pozorovateľné z filmového záznamu a fotografií. Alebo sa stalo toto týranie verejným tajomstvom, ktoré nemohlo byť vyšetrované len preto, aby to náhodou nepoškodilo idealizovaný obraz LGBT hnutia a celkovú liberálnu propagandu?

Hnutia za život zvolalo prostredníctvom Twitteru obyvateľov Argentíny, aby si 3. decembra pripomenuli na námestiach po celej krajine, zavraždenie tohto dieťaťa zapálením sviečky a tichou spomienkou. Zavraždený chlapec sa stal symbolom liberálneho pokrytectva, ktoré neustále hovorí o diskriminácii a útlaku, poukazujúc na druhých, avšak utajuje a kryje ohavnosti vo vlastných radoch.

BM

Zdroj: KAI, titulný obrázok – Pixabay


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Sv. Barbora, panna a mučenica

Kázeň na prvú nedeľu adventnú

Niekoľko poznámok k chystanému, trúfalo formulovanému, pastierskemu listu bp. M. Chovanca pre veriacich

Vďaka zvratu potratového rozhodnutia „Roe verzus Wade“ sa v USA narodilo 32-tisíc bábätiek