Zamestnanec Pfizeru na tajnej nahrávke hovorí, že spoločnosť chce laboratórne mutovať koronavírus -

Zamestnanec Pfizeru na tajnej nahrávke hovorí, že spoločnosť chce laboratórne mutovať koronavírus


27. januára 2023
  Krátke správy

Zdá sa, že v Amerike v týchto dňoch okolo covidu a Pfizeru prepukáva nový – doslova neuveriteľný – škandál. Jordon Trishton Walker, riaditeľ výskumu a vývoja pre strategické operácie a vedecké plánovanie mRNA v spoločnosti Pfizer, bol tajne nahratý ako rozpráva o tom, že Pfizer skúma možnosť tvorby nového, zmutovaného variantu covidu, aby si tak zabezpečila ďalší odbyt svojich vakcín. Na nahrávku už reagovali viacerí republikánski politici.

Ilustračný obrázok, zdroj: valori.it

Spomínanú nahrávku má na svedomí nezávislá skupina investigatívnych novinárov známych ako Project Veritas. O tom, ako nahrali zamestnanca CNN sme dokonca priniesli celý článok (http://christianitas.sk/technicky-riaditel-cnn-na-tajnej-nahravke-klimaticka-kriza-bude-dalsim-covidom/). Najnovšie sa im podarilo zachytiť na tajnú kameru práve Walkera. Video publikované v stredu na twitteri má už 27 miliónov zhliadnutí a zobrazuje asi 40-ročného muža ako otvorene rozpráva o špinavých praktikách Pfizeru.

Reportér sa na nahrávke pýta Walkera, či Pfizer „premýšľa o mutácii covidu?“, načo ten odpovedá, že to „nie je to, čo hovoríme verejnosti, nie“. Následne pracovník Pfizeru novinára so skrytou kamerou zaprisaháva, aby to, čo mu teraz povie, nikomu nehovoril. Walker totiž šokujúco pokračuje:

Nuž, jedna z vecí, ktoré skúmame je, že prečo ho skrátka nezmutujeme sami, takže by sme sa mohli zamerať na tvorbu preventívnych nových vakcín… Takže to musíme urobiť. A ak to urobíme, existuje nebezpečenstvo – ako si viete predstaviť – nikto nechce farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje hnusné vírusy!

Walker ďalej až bizarne rozpráva o tom, ako si v Pfizeri budú musieť dávať veľký pozor na kontrolu nimi zmutovaného vírusu. Walker tiež hovorí o tom, že má podozrenie, že vírus pochádza z laboratória z Wuchanu, pretože „nedáva žiaden zmysel, žeby sa vírus len tak vynoril odnikiaľ“. Rovnako priznal, že vedecký výskum v Pfizeri nemá žiaden iný reálny cieľ, než zisk.

Na nahrávku už reagovali niektorí vrcholní predstavitelia Republikánskej strany. Senátor za štát Florida Marco Rubio poslal riaditeľovi Pfizeru otvorený list, v ktorom sú otázky ohľadom pôsobenia spoločnosti. V úvode listu Rubio píše:

Vo videu, ktoré zverejnil Project Veritas 25. januára 2023, pán Walker predstavil plány spoločnosti Pfizer na vývoj nových vakcín pre budúce varianty covidu skrze mutovanie vírusu prostredníctvom riadenej evolúcie… Hoci tvrdil, že výskum je v súčasnosti „predbežný“, podrobne uviedol, ako bude výskum pokračovať, napríklad ako vedci vstreknú zmutované vírusy do opíc a odoberú sériové vzorky od iných nakazených opíc.

Rovnako tak aj kongresmanka z Georgie Majorie Taylor Greenová sa ohľadom videa ozvala a požaduje verejné vyšetrovanie celej kauzy. Podľa portálu Newsweek požaduje skupina republikánskych kongresmanov vyšetrovanie Pfizeru. Greenová uviedla na twitteri:

Riaditeľ spoločnosti Pfizer () je zachytený na videu, ako diskutuje o mutácii vírusu s cieľom zmeniť vakcíny a o tom, ako je covid dojnou kravou! Pfizer vzal MILIARDY federálnych dolárov. Náš covidový podvýbor MUSÍ vyšetrovať!

Spomínané video skupiny Project Veritas, na ktorom je zachytený Jordon T. Walker, riaditeľ výskumu a vývoja v spoločnosti Pfizer, rozprávajúci o súčasných (!) pokusoch farmaceutického gigantu mutovať koronavírus si môžete pozrieť na tomto odkaze:

MG

Zdroj: LifeSite News, Newsweek, rubio.senate.gov, ilustračný obrázok, zdroj – valori.it


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Mária Magdaléna de’ Pazzi, panna a rehoľníčka

O Matke nášho Vykupiteľa

Sexualita ako subjektívny zážitok alebo ako súčasť objektívneho poriadku? O dvoch nezmysloch súčasnej liberálnej feministickej teológie

Seriál o spovedi a sviatosti pokánia podľa knihy biskupa Louisa Gastona de Ségur „Spoveď“, II. časť