Youtube vypol kanál portálu LifeSiteNews, všetky videá sú zmazané! -

Youtube vypol kanál portálu LifeSiteNews, všetky videá sú zmazané!


11. februára 2021
  Krátke správy

Blokáda pravicového a prolife priestoru pokračuje. Po mediálnom zničení prezidenta USA D. Trumpa prichádzajú na rad ďalší, presne podľa predpokladov konzervatívnejšieho spektra, ktoré vycítilo transformáciu naoko liberálnych elít na otvorene ľavicovo neomarxistickú chuntu. Spektrum tzv. „ultrakonzervatívcov“ a „tradicionalistov“ tieto zmeny neprekvapujú, píšu o nich už dlhé roky, a je len na tzv. „konzervatívcoch“, či pochopia a uznajú svoje omyly, alebo opäť stiahnu chvost a budú sa dovolávať liberálnych princípov.

Tentokrát si Youtube vyšliapol na konzervatívny portál LifeSiteNews, ktorý sa zaoberá hlavne problematikou pro-life. LeftTube vymazal všetky videá na kanáli tohto portálu. Vyše 300 000 sledovateľov tak prišlo o dôležitý zdroj informácií.

Portál má našťastie zálohované všetky videá. Prechádzajú na platformu Rumble, kde si môžu fanúšikovia nájsť videá cez odkaz https://rumble.com/user/LifeSiteNews.

Tento rok môžeme očakávať kompletnú cenzúru viacerých pravicových a konzervatívnych portálov. Portál Christianitas dnes oslovil šéfredaktora Johna Westena s otázkami týkajúcimi sa škandálnej cenzúry. Budeme vás informovať hneď ako dostaneme odpovede!

MV

Zdroj: LifeSiteNews


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Synodalita – duchovní válka a globální mobilizace v Církvi

Pobožnosť na počesť piatich Kristových rán, neprávom odsunutá odpustková modlitba, I. časť

Liberálna katolícka aktivistka v rakúskom Grazi chce spojiť slávenie Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi s klimatickou agendou

Utah, USA: Biblia na zozname zakázanej literatúry